Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok profi programot,...

Tudtok profi programot, amiben zenét tudok komponálni?

Figyelt kérdés
Olyan program kellene ami elég népszerű és komoly ahhoz hogy találjak hozzá leírásokat tutorialokat mondjuk youtube-on, és mindenféle hangszert de főleg gitárt és rock stílusú hangot tudjon megszólaltatni, emellett a felvett hangokkal is lehessen "játszani". A Guitar Pro-t ismerem na valami ahhoz hasonlóra gondolnék, csak még komolyabb szinten nem kifejezetten csak gitárra kihelyezve. Kicsit laikus vagyok de szeretnék megtanulni így zenét kreálni, főleg maga szórakoztatására időnként saját zenét és hangokat felvége, pl gitár akkordokat,l részleteket.

2020. jan. 1. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Fl Studio
2020. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=sonar+x3


Abban nem segítek, hogy honnan tudod letölteni, oldd meg!

Én több mint 20 éve ezt a termékcsaládot használom. A lehetőségek olyan tágak, hogy nem is állok neki ecsetelni.Sok oktatóanyag található netszerte.


Ha tovább nyomoznál a témában a 'DAW' betűszóval keress.

2020. jan. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Ableton-t használok
2020. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebből a cikkből sokat megtudhatsz:

[link]

Én kiemelném még azt, hogy egyes zeneszerkesztők főleg a digitálisan, vagy mikrofonnal felvett hangzás szerkesztésére szolgálnak a felvételükkel egyetemben, ezek az audió változatok, mások meg midi programok, ahol minden digitális és virtuális, itt lehet szintetizátort csatlakoztatni a komputerhez, de billentyűzetről is hegedülhetsz, sőt a virtuális hangszereket lehet cserélgetni akár, egy gitárszólót gombnyomásra hegedűvé, vagy orgonafutammá alakíthatsz.

Egy szoftvercsomag esetleg mindkét változattal rendelkezik, akár külön programként, akár egybeépítve, ezt csak azért írom, hogy ha nem tudsz hangszereken játszani, akkor inkább a midi szerkesztőkre összpontosíts.

Ilyen jó kis program a Mixcraft 8, csak időkorlátos sajna a free változata.

Általános célra az Audacity egy közkedvelt program, de egy csomó ingyenest találhatsz a neten.

Nekem egy régi Magixem van, meg az ingyenesek Audacity, Anvil stúdió, Cakewalk BandLab, stb...

2020. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
FL Studio, Ableton, Studio One, Sonar, Cubase, Reason, Reaper... ez mind úgynevezett DAW (digital audio workstation) progrma, lényegében egy virtuális stúdió, ezek segítségével kb. mindent meg lehet csinálni, aminek bármi köze van zenéhez és milliónyi 3rd party plugin van, ami segít ebben. Szerintem FL Studio-val kezdj, ezeket preferálják a kezdők, nagyon egyszerű a kezelőfelülete, és tonnaszám van hozzá tutorial. (Na de ez nem azt jelenti, hogy gagyi, amatőr programról van szó, olyan nevek is használták/használják, mint pl.: Armin Van Buuren, Martin Garrix, Deadmau5, Afrojack, David Guetta, Avicii.., és rengeteg sláger íródott ebben a programban.)
2020. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zongorán/szintetizátoron próbáltad?
2020. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VetDr válasza:
Cubase, csak ajánlani tudom. Én nagyon szeretem, könnyű benne dolgozni is, érthetően vannak benne a dolgok.
2020. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!