Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop! Mennyi esély van erre?

Kpop! Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés
Hallottam egy kisebb országról, akik megszervezték, hogy elmenjen az országukba a BTS. (vagy egyéb kpop banda)Szerintem erre mi magyarok is képesek lennénk, és ki szeretném kérni a véleményeteket erről, illetve arról, higy biztos sokan hallottátok már, hogy sok énekes jön Magyarországra. Nem csak Harry Styles-ra, meg az ilyen Amerikai énekesekre gondolok, hanem pl a KARD-ra. tehát én látok esélyt arra, hogy a későbbiekben több kpop banda is jön Budapestre. Tehát jöhet ezzel kapcsolatban hideg-meleg.

2020. jan. 11. 12:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, a túró se ismerte olyan szinten, hogy megérte volna turnéztatni őket. Értem én, hogy azok a dalok legendásak, de nem olyan régóta van az hogy jönnek Budapestre is csapatok. így értettem.
2020. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
És amikor még kicsik voltak ezért nem jöttek, mert nem gondolták azt hogy itt lenne rá igény. Én nem utálkozok, ne azt gondold, hanem ezek voltak a legnagyobb okok. Nem volt stabil piaca akkor ennek.
2020. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Itt pont nem arról van szó, hogy elfelejti -e az ember a dalokat vagy sem, hanem hogy a koreai cégek mennyire láttak fantáziát az európai rajongóbázisban. Legtöbbször a MMT keretein belül jönnek ide, és az csak az utóbbi 2-3 évben kezdett el fellendülni itt is. A BTS 2013-2014 körül volt kicsi szinten, utána meg már csak felfelé mentek. Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de azelőtt nem nagyon voltak konkrétan kpop csapatok koncertezni itt. Így gondoltam az egészet, csak nem fejtettem ki jól magamat. Bocsi a sok üzenetért.
2020. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak azt akartam elmondani, hogy amíg kicsik voltak ezért nem jöttek, most meg meg se tudnánk őket fizetni.
2020. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet és a #9-esnek üzenem, hogy ezek szerint a BTS miért nem való ide sehogy? Amíg kisebbek voltak akkor azért nem, most meg azért nem, mert nem kicsik.:D

Amúgy totál nem is érdekel, próbáltam én Párizsba jegyet venni, de sehogy nem sikerült. Ez olyan, hogy mire neked betölt már nincs semmi, mindegy hogy meddig gyűjtötted a pénzt. Valószínűsítem, Magyarországra jegyet vennem is pont annyi sikerem és szerencsém lenne.

2020. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Na most elvileg volt nekik par európai turnéjuk tavaly asszem anglia francia meg Németország és Hollandiában! De ez 4 ország és csak kb 100 ezer jegy kelt el! Oke fejenként kb 30 ezer jegy de ez európai mércével nézve nagyon kevés! Ha ide jönni fognak akkor nem saját koncert révén hanem pl valamilyen finanszírozás által pl kcon által vagy egyéb interkontinalis zenei fesztivál révén!

A masik nagy probléma (legalábbis nekik) hogy a nyugati koncertek is főként az ázsiai népek miatt megengedett pl a bts is az ázsiai rajongok miatt tudtak tartani európai meg amerikai koncertet mert ott is a fő rajongó bázist az ázsiaiak alkotják! Ebből is lehet látni hogy mennyire réteg zene ez! Kevesen szeretik főleg a fiu bandákat... nem gondolom hogy ez most nagy probléma mert sajnos a kpop műfaj azt nem 10+ eves karriernél szánják még maguk a cégek sem! Van egy két kivételes banda akik tovább működtek... lásd nincs nekik családjuk.. pedig aztán mar 35 felett vannak ez szerintem nagyon embertelen és szégyen! Mind az idolok mind a cégekre nézve!

2020. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
12%
A masik meg hogy valószínűleg 4-5 even belül a bts is felfog osztani! Szoval max elmész egy külföldi koncertre Németország nincs annyira messze! Csak + 18-20 ezerrel lesz több!
2020. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
7-es azért egy berlini koncertet összehasonlítani egy magyarországival hát elég erős :D amúgy nem fognak jönni de ha valakit ennyire érdekel,nem nagy kunszt elmenni a környező országokba ahol koncerteznek, már pár ezer forintért is kapni repjegyet
2020. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
18%

Le lettem pontozva mert azt mertem irni hogy 4-5 even belül nagy valószínűséggel fel fognak oszlani... 😅😂 valjunk be a kpop bandakat általában 4-8 évre tervezik! Mindegy hogy mennyire “jok” vagy népszerűek évente jon ki egy tucat banda! Ez mar igy megy mióta megalakult a kpop! Sajnos szinte egyik sincs olyan zenei tapasztalattal mint egy nyugati énekes... pl Gáspár Laci vag caramel most ezek a nevek ugrottak be akik mar több mint 15 éve vannak a zenei világban... de pl ott van de bandák közül pl ott van a gypsy king együttes akik a flamenco legmagasabb színvonalat képviselek és mar bejárták a világot és nem kevesebb mint 42 éve aktívak!!!!! Mivel ők nem kertek a media világából ezért nem olyan köztudottak legalábbis akik nincsenek bent a zenei világban de a felső réteg az mind tisztában van velük!

És oke van egy kpop banda akik azert sokáig fent maradtak! A shinhwa

22 évig de azert ezekben az években voltak kisebb nagyobb szünetek!

Az meg a masik hogy mindegyik 40 de csak egynek van felesége....

Szoval ez azert elég gaz!

2020. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%
Szóval mi is a gáz? A BTS idén lesz 7 éve aktív, és még 6 év fixen van nekik a szerződés által. Jaj de jó hogy olyan kicseszett tájékozottak írnak ide:))
2020. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!