Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop! Mennyi esély van erre?

Kpop! Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés
Hallottam egy kisebb országról, akik megszervezték, hogy elmenjen az országukba a BTS. (vagy egyéb kpop banda)Szerintem erre mi magyarok is képesek lennénk, és ki szeretném kérni a véleményeteket erről, illetve arról, higy biztos sokan hallottátok már, hogy sok énekes jön Magyarországra. Nem csak Harry Styles-ra, meg az ilyen Amerikai énekesekre gondolok, hanem pl a KARD-ra. tehát én látok esélyt arra, hogy a későbbiekben több kpop banda is jön Budapestre. Tehát jöhet ezzel kapcsolatban hideg-meleg.

2020. jan. 11. 12:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
6 év! De ez attól is függ hogy verseny képesek maradnak e! De oke persze azok maradnak de szerintem ennél tovább nem fogjak huzni!
2020. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

#19, hallottál már a Shinhwa nevű koreai fiúcsapatról? 1998-ban debütáltak, és még a mai napig nem oszlottak fel, sőt, tagkiválás, tagcsere sem történt soha.

De mondhatnám, pl. A Super Juniort is, ők 2005 óta vannak, igaz, náluk történtek tagkiválások, de ennek ellenére a mai napig léteznek, aktívak, és ugyanolyan jók, mint tíz éve.

Szerintem BTS pont nem fog hamar feloszlani, kivéve, ha valami botrányuk lesz, vagy ilyesmi.

2020. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocsi, most látom a Shinhwát te is írtad. Bocsi :D


Szóval a lényeg, hogy nem hiszem, hogy a BTS mostanában feloszlana, egyszer nyilván vége lesz, de ők jelenleg nagyon népszerűek, világsztárok lettek, biztosan nem mostanában fogják otthagyni a szórakoztatóipart. Én még egy tíz évet jósolok nekik. És nem azért, mert elvakult rajongójuk lennék, vagy ilyesmi.

2020. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Igen en írtam... 😅 ezzel is csak azt akartam irni hogy azert milyen komoly mar hogy 40 évesek es abból csak egy ember házas...

épp ezért szerintem a bts felfog oszlani nem most hanem 5 év múlva kb vagy 6 mindegy... a lényeg azert mert szerintem ők jobban akarjak az életüket rendezni főleg 30 fele! Ha fel is oszlanak attól meg egyénileg biztos hogy fognak működni! Vagx pedig mást fognak csinálni! Pl sokan közülük szeretnek dalokat irni szerkeszteni! Meg azert a shinhwa is hagyott ki hosszabb szüneteket! De látod... a karrier az életük... se család se semmi azt 40 évesek mar... most ezt egy nyugati előadónál sem látod...meg azert ahhoz képest hogy koreai évente kb 12 sikeres csapatot termel ki... ahhoz képest szinte alig tudnak hosszabb idejig fent maradni a bandák! Ezt a számot is tegyünk hozza! Több mint 100 csapatból kb vannak 2-en 3-an akik hosszabb idejig fent tudnak maradni!

2020. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Pár órája tették ki az új turné helyszíneit. Magyarország nincs közte. :/ De mennek Londonba, Berlinbe, és Barcelonába. (ezek vannak a legközelebb)
2020. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Ez kpop, nem Ariana Grande, Demi Lovato vagy bármelyik A-listás sztár, az emberek sokkal nagyobb százaléka utálja, mint szereti. Nem tudnának megtölteni egy arénát, főleg nem egy Puskás méretűt, de még a Papp Lászlónak is nagyon kevés esélyét látom. Az meg nem igaz, hogy az emberek nem tudnák megfizetni, ha egy Celine Dion koncertre pár hónap alatt elfogytak a jegyek (a legolcsóbb 50 ezer forint!), akkor messze nem egy BTS lesz kétséges.

Kérdésedre a válasz; legfeljebb a Szigetre jönnének, de turnén belül erősen kétlem, nem lenne elég nagy az érdeklődés.

2020. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
24%
Azert a celina dion-nak nem kis tini lányok a rajongói hAnem a felsőbb réteg...! És igen a bts közel sem A kategóriás de hozza tennem az ariana grande sem A kategóriás hanem B... a könnyű popon kivul nem tud mást énekelni... a bts-nek meg Még annyi tehetség sincs hogy könnyű popot énekeljen mert sajnos igy van a kpop idolok nem az ének tudasukat adjak el hanem a tánc tudásukat a személyiségüket na meg a magán életüket.....
2020. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
Szerintem lehet rà esèly. Viszont a 6 èves szerződèsben az is benne van a pakliban hogy közben be kell vonuljanak katonànak stb. Az mindegyiknek 2-2 èv. Ès mindegyik tag 30 èves kora előtt kell bevonuljon. Èn is nagy fan vagyok, imàdom őket ès elmennèknnagyon egy koncertjükre.De sajnos nem nagyon van ra alkalmam . De szerintem lehet arra esèly hogy eljöjjenek egyszer Magyarba. Vagy ha nem os ide akkor valahova a közelbe. Volt egy videò youtube-on is ahol a Magyaroknak üzentek.
2020. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Amugy csak szólok mindenkinek hogy facen találtok egy ilyen bts európai turné szavazást hogy melyik országba jöjjenek a következő turnéjukon ez elvileg hivatalos mert a bighit majd felméri hol vannak a legtöbb rajongok és akkor meg szervezik es ahogy lattam elég sok szavazat van Magyarországra márcsak azert is eljonek mar ide mert itt olcsóbb minden!!! 😬🧐😅de viszont szerintem a többi csapatnak azaz gfriend seventeen-nek is lehetséges hogy lesz 1-1 habár seventeenre nagyobb esely van mert lett volna nekik mar egy kisebb európai es egy nagyobb amerikai max talán a gfriend-nek 1 kisebb európai talán 1-2 országba vagy Ausztria-nemet országba vagy pedig magyarba mert magyar az egyik legolcsóbb mig nemet Ausztriában sok rajongónak van + határ ország is...
2020. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
Utolsò. Viszont most levannak zàrva a hatàrok. Ez a turnè kb mikor lenne??
2020. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!