Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Debrecenben hol tudok gitárhúr...

Debrecenben hol tudok gitárhúrt venni?

Figyelt kérdés
Ezt árulják különt is,vagy csak egyben? Mennyi lehet?

2020. jan. 16. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik hangszerboltban (Fejes Tominak is van tuti (Tankcsapda)). Hogy érted hlgy külön? Egy darabot? Lehet, de értelmetlen. Egész szettet érdemes mert másképp fog szólni. Úgy 2-3000ft egy 6-os szett. De ott biztos hogy segítenek, konkrét modell választásban (Márka, méret stb)
2020. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Okéé,értem én,de nekem egyetlen húr hiányozik a gitáromról :D
2020. jan. 16. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz csak egyet is, jó lesz az.
2020. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Feltételezem a kérdésből, hogy már valami nagyon régi szettről van szó, ami már tompult. Ugye, lehet csak egy hurt is cserélni , csak van a vélhetően tompa szett, és mellé vesz egy új, friss hangút, az nem lesz az igazi.
2020. jan. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A hur nem olyan, hogy ameddig le nem szakad jó az, meg ha egyik szakad is, akkor is csak egyet elég cserélni.
2020. jan. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk a hangszerarzenálba. Vagy a szent annán is van egy jó kis hangszerbolt.
2020. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért árulják egyesével is?
2020. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valszeg azért mert nyilván van rá igény, de attól még nem hülyeség amit írtak itt. Egy magára valamit is adó gitáros nem rak fel több hónapos húrok mellé egy újat. De olyan példa is van hogy készletcsere közben húrozásnál elszakad az egyik húr, koncerten elpattan az egyik és nyilván nem áll neki az ember egy egész szettet cserélni (mert valószínű az amatőr zenekarok többségénél nincs cseregitár), és saját példát hozva, én 7 húrost használok de nincs hetes készletben egyszerre olyan méretek amit én szeretek ezért egy sima készletet veszek + mélyet hozzá kb. ennyi...
2020. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaaaj,na :D életemben nem tanultam gizározni,csak most van egy tök jó dal,amit meg akarok tanulni,mert miért ne, de hiányzik egy húr . Elég régi darab,de amugy nincs gond vele. Max annyi,hogy lecserélem akkor az összeset. Köszi amúgy. :)
2020. jan. 17. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egy magára valamit is adó gitáros"

Aki Debrecenben csak segítséggel talál gitárhúrt, és azt sem tudja, hogy külön is árulják-e, az még nyilván nem ez a kategória. ;-)


"készletcsere közben húrozásnál elszakad az egyik húr"

Mitől szakadna el egy vadiúj húr húrozáskor? Akkor az valami olyan gagyi készlet lehet, hogy ilyen esetben a teljes készletet kell eleve lecserélni egy másik készletre, nem?


"koncerten elpattan az egyik és nyilván nem áll neki az ember egy egész szettet cserélni"

De attól még az lenne a "magára valamit is adó" hozzáállás ilyen esetekben is, hogy egy új készletet vesz elő, és abból tesz fel egy húrt - a többit meg majd a koncert után, amikor már jobban ráér. Vagyis ilyen esetre is teljes készletet kell venni, nem? Hiszen aki ott tart, hogy koncertezik, az azért már tényleg csak ad magára.

2020. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!