Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Debrecenben hol tudok gitárhúr...

Debrecenben hol tudok gitárhúrt venni?

Figyelt kérdés
Ezt árulják különt is,vagy csak egyben? Mennyi lehet?

2020. jan. 16. 17:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem az a kategória :D. De vonzana ez az egész. Csak így hobbiból, de nehéz nekikezdeni :D
2020. jan. 17. 19:38
 12/13 anonim ***** válasza:

oké :D

1. Nem tisztem megítélni, hogy a kérdező mennyire jártas a témában, nem is erről volt szó így ezzel nem tudok mit kezdeni.


2. Mint minden sorozatgyártott terméknél itt is akadnak néha selejtek akármilyen minőségben vesz az ember, ezen felül igen előfordul hogy húrozás közben elpattan az egyik pl. túlfeszíti az ember (hozzánemértés stb.) , figyelmetlenségből a hídban rossz helyre akad be a húr húrlábtól függően vagy mint mondtam kifog egy selejtes darabot.


3. Nem mindenki teheti meg, hogy több készletet vegyen egyszerre, főleg ha 4-5-6k ért vásárol készleteket. A valamit magára adó hozzáállás meg nem azt jelenti hogy inkább nem eszek csak legyen még vagy 4-5 készlet a gitártokomba :D Mivel többségében az alsó 3 vékony szokott pattanni ilyenkor így érdemesebb azokból betárazni nem feltétlen drága típusokból ha szükség szorít. Így költséghatékonyabb a dolog. És szó sincs róla nekem aztán édes mind1 hogy ki mit vesz de mint mondtam amíg igény van rá addig miért ne árulják? Nemigazán értem egyáltalán hogy miért képzi vita tárgyát egyáltalán hogy árulnak-e külön-külön a húrokat vagy sem... mi kifogásod ellene? :D

2020. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem volt vita tárgya, egy szimpla kérdés volt az egész :D
2020. jan. 17. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!