Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 18 évesen nagyon különbözik a...

18 évesen nagyon különbözik a zenei ízlésem a korosztalyomtol? XD

Figyelt kérdés

Amiket szoktam hallgatni:


Komplett összes zenét az ItaloBrothers -és Roxette -től; szeretem a Tropical Houset is mint pl Max Oazo, Vinai, Kygo azokat leginkább naplementés hangulatkor; román zenéket is pl. Dj Project-Akcent (itt is az összes számukat) , Anda Adam; Bossa Nova és "Vintage Reggae Cafe" ezek kicsit relaxos hangulatu feldolgozások számtalan előadótól Lana Del Reytől egészen Guns & Roses-ig; Arash; olasz nyelvű zenék ott van Ricchi e Poveri; Billie Eilish helyett is Arville Lavigne-t hallgatok..; P!nk; fesztiválokon a Hardstyle alap; Deep Radio Network soundcloudon; nem is tudnám sorolni annyi mindent, mindenhez személyek-élmények kötnek..


Ha magyar zenekről van szó akkor Hip Hop Boyz, Crystal, Groovehouse, Kowalsky, Bagossy, Unique, Soulwave,

Wellhello, Jeltag

Viszont semmi Esssemm, AK26, ByeAlex, Manuel, BSW, sorolhatnám a mai felkapottakat (főleg, hogy nem is ismerem ezeket annyira XD) , ugyanigy külföldi előadóktól is falra mászok mint pl Lil Pump , Lil Peep, Billie Eillishtol se tudok végig hallgatni egy zenét.. mikor a korosztályom ezeket szereti , én meg ha mondják kapcsoljak zenét csak állok és mondom, hogy azokat biztos nem szeretnétek


Van még olyan aki hasonló zenei ízlésben hozzám? XD Mert az ismerősök között nem találtam senkit.😄



2020. jan. 16. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nézd én pl mostanában csak Queen számokat hallgatok, az sem valami "trendi" mostanában.

Szóval az a jó ha egyedi vagy és nem a tömeget követed.

2020. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1


Mondjuk a Queen pont hogy kifejezetten trendi, főleg a filmnek köszönhetően, de a második mondatoddal egyetértek.

2020. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó ha nem kezd el valaki magyar (trash)-t. Amúgy Dj Projecttől én csak a mi-e dor de noi -t ismerem de az tök jó. Régebben az én zenei ízlésem sok mindenből állt ki pl metal,punk,old vagy newschool rap, edm stb.. nemrég minimalt is megszerettem de csak néhányat mint pl boris brejcha, tőle pedig pl destiny,schattenmönch,never look back stb.. most meg inkább a 2012-2015 "jó" edm-eket hallgatom. martin,oliver heldens,don diablo.. meg 90-es rap.. 2pac,biggie,mobb deep. Kíváncsi vagyok másokéra is :D
2020. jan. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden előadót ismerek a felsoroltak közül, de a többségük azért elég népszerű. A Kowalsky, Bagossy, Soulwave és a Wellhello pedig kifejezetten felkapott, divatos előadók mostanság, bár hogy pont a tizenéves korosztály körében-e, azt nem tudom.
2020. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Sokan vannak akik Rockot jobban szeretik. Persze miért ne lennének. A rock kihallna ha nem lenne hallgatósága..


(Opera pl kihalo felben a fiatalok azt tényleg nem hallgatjak - szerencsére)

2020. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy miért érzi sok ember egyedinek magát hogy nem a trendi stílust hallgatja?Attól hogy Nem romlott a zenei ízlés világa attól még nem egyedi valaki...
2020. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én meg abszolút olyan zenét hallgatok ami nem trendi. A legnépszerűbb általam hallgatott előadó koncertjére kb 200-an mennek el. De tavaly nyáron voltam olyanon is, ahol az előadót és a személyzetet nem számítva 11-en voltunk. A rádió is olyan frekvenciára van állítva, ahol 80-as, 90-es, 2000-es zenék szólnak. A mai mainstream zenétől herótom van. Szóval nem vagy egyedül, kedves kérdező.
2020. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kérdező, nem vagy egyedi, csak azért, mert találtál magadnak zenéket, ami jelenleg nem divat. Kismillióegy ilyen kérdés van ezen az oldalon "Szerintetek milyen a zenei ízlésem?"; "Szerintetek gáz, ha ezeket hallgatom?"; "Van még, aki nem a mai tucat-sz@rokat hallgatja?"; és sorolhatnám, ezek mögött mind ugyanúgy egy megfelelési kenyszer van, mind azt jelenti "ugye különleges vagyok?". A válasz nem, ettől még senki nem különleges, ahogy egy zene sem attól lesz jó, hogy kevesen ismerik, és nem attól lesz sz@r, hogy sokan. Az ismertségnek konkrétan semmi köze a zene valódi tartalmához, nem ez határozza meg a zenét.
2020. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja bocs, ez lemaradt: XDDDDXDXDDDD
2020. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő eléggé félreértettel! Nem az volt a kérdésem hogy "egyedi vagyok e szerintetek, hogy ezeket hallgatom?" Vagy hogy "különleges vagyok e ettől?" Nem ez lett volna az üzenete, hanem ahogy a többi kedves hozzászólónak megköszönöm ahogy válaszolt,hogy ők milyen zenét hallgatnak , es hogy ismerik e barmely előadót a kérdésből felsoroltak közül, hiszen ők a kérdésre válaszoltak!😉
2020. jan. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!