Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik fesztiválra érdemes...

Melyik fesztiválra érdemes elmenni 2020-ban?

Figyelt kérdés

Egy hétre, melyik az a fesztivál jövőre ahova érdemes elmenni? A volt, east fest kivételével? Ezt a 2 fesztivált az emberek miatt nem szeretem, bunkók, balhésak meg elkrvultak. Na meg annyira nem szeretem az ottani fellépőket. Pláne az ott általában fellépő rockerek közűl kowalsky meg a vega adta De én inkább metált vagy a trap metált szeretem mint a rockot. De nekem inkább zenei stilusra rap/trap és edm az erősségem! Onnan is inkább az ilyen kűlfőldiek mint Wiz Khalifa, Kendrick Lamar, Artic Monkeys, Quntino, Kanye West, Borgeous, kshmr vagy magyarok közűl nagyon szeretem Androt, lmen pralát, krúbit, Tkyd, StadiumX

Ezen kívűl olyan fesztivál kéne ami nem túl drága, mert gondolkoztam szigeten de az lehet drága lesz. Sound is elgondolkotatto de elvileg az is el van krvulva! Pedig ezeken a fesztiválokon aztán lehet csajozni! De ha drágák és nem adják akkor hova menjünk, + még mi alkoholizálunk is meletts más is menne. Mondjuk az mindegy, hogy hol rugunk be meg stb!

18/F



2020. jan. 27. 22:49
 1/2 anonim válasza:

Nos úgy látom azért vannak elvárások ott. Mert azt ugye nem gondolod te sem öcsém, hogy egy kis fesztiválra majd ide jön neked. Kendrick, Kanye West vagy Khalifa. De még sound és szigeten is maximum a jó kis Bombayt ihatod. És ha be lsd-zel talán látni fogod őtt fellépni! Csak azért írom mert írtad, hogy alkoholon kívűl megy más is. (Ha nem drogra gondoltál bocs :D!) Ok, lehet nem pont lsd. Mostanában nálatok fiataloknál a kristály a menő cucc:D. De még monkeys és az itt felsorolt dj-k is kevés esélyel. mennek még Szihetre is. Pl Quntino 1x volt még csak itt akkor is szigeten. Sziget fesztivál jobb, nagyobb és szerintem kicsit több az embet mint soundon. Viszont kűlfőldi kevesebb. De a Sound kicsit jobban elkrvult. Mert a köpönyegfórgatók akik anno Szigeten voltak. Át szoktak Soundra. De igazából mindenhol eloszlik a dolog. Soundon is sok a normális alak még mindig. És Sziget is olcsóbb mint a sound de csak akkor ha 5 napra mész szigetre! Az meg már bukott tény, hogy a Sound edm fesztivál. Mert tavaly is mentek már oda más zenei műfajból főleg rap fellépők. Szigeten meg csak Post Malone volt rapper tudtommal. Tehát a zenei műfajod tetszése szerint határóld be ezt ha rajtad múlik. Úgyis már kb megvannak, hogy hol kik lesznek a fellépők. Egy Soundot is ugyaúgy élvezni fogsz/fogtok elhihetitek kb mint egy Szigetet!


A volton meg az easten bunkó emberek? Mind2 fesztiválon voltam. Találkoztam mind2-ön bunkóval is de legtöbb esetben normális emberekkel is csak úgy mint legtöbb fesztiválon. Mert ezeken is eloszlik És a volton sok jó kűlfőldi metál, rock, trapmetál előadó ott szokott lenni.

Az East Fest már más tészta nem nagyon szoktak kűlfőldiek lenni a fellépők. Csak tavaly meg előtte volt 2-3 kilűlfőldi. 2018 előtt nem nagyon. Idén szerintem 4-5 kűlfőldi is lesz, onnan szerintem 2-3 dj lesz. 1-2 pedig rap vagy rock! Pl 2015-ös Easton ott volt Machine Gun Kelly egyik kedvenc rapperem. És itt kevesebb bunkó emberrel találkoztam, mivel az 5 nap alatt max 30k ember ha megfórdult ott!


Ha meg olcsón akarsz kijönni, akkor neked a campust és a szint ajánlom. Inkább a szin mert campus 2017 óta kezd begyengűlni. Egyre kevesebb kűlfőldit hívnak és egyre inkább a magyar rockra éppűl a dolog. Szin viszont családias és úgy nézem neked való!

2020. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azokat a rap fellépőket meg talán Creamfieldesen megtalálod :D. A magyar fellépőket akiket beírtál meg kb akárhol, na jó stadiumX-et nem biztos!
2020. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!