Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Srácok (főként gimnazisták)...

Srácok (főként gimnazisták) milyen zenéket szerettek? Mik azok amik nálatok "menők"?

Figyelt kérdés

2020. jan. 31. 17:11
 1/7 anonim válasza:

Én ugyan nem vagyok srác de sok fiú vesz körül. Nálunk (szlovákián) általában Miyagi a menő vagy a hasonló zenék. (Egy időben Manuel is az volt 😂)


De vannak akik Queen-t, AC-DC-t hallgatnak mert szeretik. Ők legalább nem menőznek feleslegesen :D


Te milyen stílusú zenéket szeretsz? Így szerintem hamarabb tudnánk tanácsot adni.

2020. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a hip hop/rap érdekel írhatok jó pár zenét. Bár most nem tudom hogy az a kérdés hogy mi a menő/népszerű (amit elég gyorsan meg lehet tudni például slágerlistákról, eladási számokból), vagy az hogy mi mit szeretünk?
2020. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló, mind a 2 érdekelne! Első pedig, alapvetően a pörgős főként rap, rock zenéket szeretem!
2020. febr. 2. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, igazából nyilván a popzene az minden korban, főleg a fiatalok között ami menőnek számít. Illetve az elmúlt években a hip hop nagyon előretört, tapasztalatom szerint a fiúk közt talán ez a legnépszerűbb műfaj. A legnépszerűbb hip hop előadók most például Drake, Post Malone, Travis Scott, Eminem, Dababy, ilyesmik. A rock mostanában kevésbé számít népszerűnek. Persze vannak hihetetlenül népszerű bandák, például Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Panic At The Disco, stb. Bár az vitatható hogy ők mennyire csinálnak rock zenét egyáltalán. Én nem igazán hallgatok rockot, de a Twenty One Pilots pont a kedvenceim között van. Ők is sokkal inkább egy rock-pop-alter-rap fúzió.


Én is hip hopot hallgatok, de leginkább nem a popos, mainstreamebb vonalat. Kedvenc előadóim közé tartoznak Denzel Curry, Freddie Gibbs, Kendrick Lamar, Danny Brown, Meek Mill, Vince Staples, Lil Wayne, Run The Jewels, IDK, Ski Mask The Slump God, City Morgue. Ha a pörgősebb zenéket szereted akkor közülük biztos fog tetszeni pár. Ha őket már ismered vagy ha megnézted akkor szívesen írok még, attól függően hogy melyikek jönnek be. Írok konkrét albumokat vagy számokat is ha érdekel.


A rockban nem igazán vagyok otthon ahogy írtam, de egy albumot mindenképpen ajánlanék: Daughters - You Won't Get What You Want. Ez valószínűleg nem olyan amilyeneket hallgatsz, inkább noise/industrial rock. Viszont ez egy hihetetlenül jó album.

2020. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, amilyen zenét a körülöttem lévő emberek hallgatnak.. Köszi nem :D undorító, playback, értelmetlen szöveg, divat....

En pl egy jó rockot, metált, metalcore-t szívesebben hallgatok. De szeretem a rappel való otvozeteket is, pl limp bizkit, linkin park, from ashes to New. De szeretem az aws-t a leander kills, leander risingot, vagy a motionless in white-ot.szoval metalon belül rengeteget

2020. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, az lemaradt hogy 18/f
2020. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Dzsúdló zenéit szeretem meg hasonlókat de Kapitány Máté zenéit akármilyen ízlésű ember megkedvelheti
2020. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!