Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csinaljak ha nincs kivel...

Mit csinaljak ha nincs kivel koncentre mennem?

Figyelt kérdés
Sajnos szakitason vagyok túl, az eddigi tarsasagom közös volt az exemevel, és inkabb vele mozognak tovabb. Van olyan koncert amire szivesen elmennek kikapcsolodaskepp de nincs kivel viszont ismerek olyanokat akik mennek. Ciki lenne megkerdezni h csapodhatok e hozzajuk?

2020. febr. 1. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz megkérdezni. De egyedül sem rossz elmenni. Vagy akár ha ott találkoztok, akkor odamehetsz hozzájuk stb
2020. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj egyedül
2020. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy keresel itt valakit ,van hogy én is egyedül megyek.
2020. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha én is egyedül megyek egy - két drágább jazzkoncertre. Kevesen szeretik a műfajt annyira, hogy sok pénzt fizessenek érte.

Legtöbbször a koncerten talál az ember társaságot, közös téma fixen lesz mert nem véletlenül vagytok egy helyen :D


Amúgy, ha kedveled azt a társaságot és ők is csipáznak az se ciki ha csapódsz.

2020. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!