Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet egy pianínót szétszedve...

Lehet egy pianínót szétszedve szállítani? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Nos, tudom, kissé hülyén hangzik a kérdés. A lépcsőfordulóban valószínűleg nem férne el, főként azért, mert a súlya miatt nem lehet a korlát fölé emelni. Arra gondoltam, hogy meg lehet-e csinálni azt (mármint csináltatni, természetesen szakemberrel), hogy több darabra szedni a hangszert, mondjuk kivenni a nehéz részeket, úgy felvinni, és fent, a szobában összeszerelni? Hozzáértőktől kérdezem hogy ez lehetséges-e?

2020. febr. 2. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de súlyos ára van. Akkor már inkább alpin technikával emeltesd be az ablakon.
2020. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hatalmas vagyon lenne. Ha csak nem valami nagyon olyan körülmény, akkor egyszerűbb kiemeltetni az ablakon valami emelőgéppel
2020. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy pianínótól sokkal nagyobb terjedelmű tárgyakat is föl lehet vinni az emeletre anélkül, hogy a korláton átemelnéd. (szekrény, 3személyes kanapé, franciaágy stb.)

Fogj mérőszalagot, colostokot, mielőtt fölösleges költségekbe vered magad.

2020. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit lehet leszedtek róla (billentyűfedél stb) Ha lehet a klaviatúrát is kiveszed. Aztán 2 markos legény felkapja és felviszi.
2020. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként sehogy sem fér el? Akkor sem ha oldalára van állítva?
2020. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amit írtam, az már az oldalra állított módszerre vonatkozik...:/
2020. febr. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!