Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mióta lett divat RTM, GRG,...

Mióta lett divat RTM, GRG, BSW, DSF hallgató lenni? Bővebb kifejtés lent.

Figyelt kérdés

Én is naponta hallgatom őket. Nincs velük bajom,sőt..

Csak az bánt,hogy FB-n minden második gyerek egy AK-s vagy egy Garage-os pulcsiban vírit egy idézettel. Csak hogy alig 2 hónapja ismerte meg őket (vagy kevesebb) és ha rákérdeznél hogy kik vannak a Garage-ban akkor Essemm-en kivűl mást nem tudnának mondani.

Vagy ha megkérdeznéd mi az az MB vagy a BM furcsán néznek rád.

Ugyan ez van az RTM-nél. Van benne egy Mr.Busta meg egy AK26. Pont.

És csak a slágereket pörgetik. (Mutatom A Fukkot!,Utca Himnusz,26 Emelet,Senkinek, meg ami most jönnek ki)

Ennek így nincs értelme..

Én úgy szoktam csinálni ha egy előadót megismerek (featben) akkor utána keresek itt-ott. Hogy kezdte,első zenéi stb.

Én Zsoltit (Mr.Busta) 8 éve ismertem meg. Akkor kezdtem el őt hallgatni.

A Pitbull lemeze ami megfogott,és azóta követem. Meg előtte volt a Kamikaze Funkal.

Kiolvastam mindkét könyvét. (Közvetlen Bízonyíték,Addig Szállj Magasra Amíg Vanak Szárnyaid)

Minden interjút végig néztem ami róla szól. És még most sem állítom hogy RTM Fan vagyok. Mert a legfontosabb kimaradt,nem találkoztam még vele..

És 1-2 ember meg lazán bemondja,hogy ő a legnagyobb Fan.

Velem lenne baj?


És a legfontosabb kimaradt. A Legendákat nem ismerik. 2Pac,Eazy-E,Notorius BIG,50 Cent,WU-TANG,Dr.Dre,Ice Cube,N.W.A.,Eminem,The Game,DMX,Lloyd Banks,G-Unit,Mobb Deep,NAS,M.O.P.,Snopp Dogg,Vinnie Paz,Young Buck..stb. 1-2 életüket vesztették ebben.


Szóval van egy Előadó akit hallgatnak (Max. 5 zenéjüket ismerik) és ők már mindent tudnak a RAP-ről..

Mire jó ez?



2016. ápr. 16. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezeket, akiket felsorolsz, de attól, hogy valaki rövid ideje ismer valamit, nem jelenti, hogy nem tud róla eleget, vagy hogy épp nincs folyamatban, hoyg megtanulja, utánanézzen.
2016. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az persze más dolog, hogy azt hiszik, mindent tudnak a rp-ről. De tényleg ezt hiszik, vagy csak te gondolod? Nekem egész gyűjteményem van rockzene-történeti könyvekből, meglepő, hogy a rockerek mi mindent nem ismernek, de attól még rockerek szerintem.
2016. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint te. 43 CD-m van RTM-es, Garage-os előadóktól, ruhák, kiegészítők, stb., mégse rakok fel minden nap 3 képet, hogy mekkora fan vagyok. Ezt nem kifele kell megmutatni, hanem belül kell érezni. A környezetemben is rengeteg embert látok ilyen pólókban, de nehezemre esik elhinni, hogy ennyien hallgatnák őket. Szerintem úgy lehetnek ezzel, mint a Nikeval, más embereknek is van, akkor biztos menő, miért ne lehetne nekem is? Csak aztán amikor valaki megkérdezi tőlük, hogy miért hordasz ilyen pulcsit, mi a kedvenc számod tőlük, akkor az elég ciki, ha nem tudnak rá mit mondani. Tisztelet a kivételnek persze, rengeteg olyan rajongó van, aki nem divatból hallgatja őket. Egy fellépésre akarok eljutni, meg találkozni az előadókkal, és akkor teljes lesz minden.
2016. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Kb. azóta divat, amióta elkezdte ezt a saját kiadóját vezetgetni és felvette ezt a nagyképű stílust. Szokták mondani kamu gangstarnek is, de még attól is messze van a csávó. Mindenesetre ebben az országban nagyon sokan tudnak azonosulni vele, ami tökéletesen tükrözi a mai társadalmunk állapotát, hogy milyen velejéig romlott emberek közt kell élnünk. Emellett Busta ügyesen terjeszkedett, kihasználta az internet által adott lehetőségeket, vélhetően jó a marketingese és emellett termékeny előadó is, ami megjegyezném, hogy a minőség rovására megy. Az, hogy sokan fanoknak nevezik magukat az önmagában elszomorító. Tizenévesen az irodalomkönyvért és társaiért kellene rajongani, de most nyilván mindenki engem néz hülyének. Az, hogy az általad felsorolt "slágereket" ismerik csupán, hát legyen az Ő bajuk. Mindenesetre messziről tanácsolom nekik, hogy többet ne is ismerjenek meg, mert egy nagy 0. Hozzátenném, hogy slágereket azok csináltak, kiket az utolsó előtti bekezdésedben felsoroltál. Hogy nem állítod magad nagy fannak, akkor állítsd magadról azt, hogy szimpatizáns vagy. Mondok egy példát amiről szerintem letudod szedni a lényeget.: Én Bayern München szimpatizáns vagyok. Szurkolónak akkor nevezném magam, ha kitudnék járni a meccsekre. Sajnos nem születtem Münchenbe, így nem adott a lehetőség, hogy az Allianz arénában tomboljak. Ezért vagyok csak szimpatizáns, mert a TV elől szorítok nekik. A zenében is hasonló a dolog. Aki nagy rajongó az utazik a kedvencéért, hogy láthassa, persze ha engedi a pénztárcája és ideje. Pesze-persze biztos megjelennek Busta fellépésein is ezek a divat hallgatók, de hát ilyen a világ. Mindig az a divatos, ami után a tömeg undorítóan csorgatja a nyálát.
2016. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
de azzal sincs minden rendben, aki Pac-ot, BIG-et Eazy-t meg ilyen bukta meg esem féle madarakat egy szövegben emlegetnek.. egyszerűen nem egy szint..
2016. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Legjobban azóta mióta Essemm összeállt Bustával és csinálták a selejtesebbnél selejtesebb mondanivaló nélküli számokat, amibe csak az volt a lényeg, hogy legyen 1 csaj, sok káromkodás és feszítés és ennyi.

Ez rohadtul bejött a sok gyökérnek és azóta divat.

Persze nyilván a sok riba ncokat alázó felesleges számokat már meg sem említem.

A lényeg, hogy minél kevésbé a mindennapi gondokkal, azokkal a témákkal amikbe az igazi mondanivaló lenne, azzal ne foglalkozzanak, hanem az ilyen műmájer kamu szarságokkal és akkor az divat lesz.

Nem arra kell felhívni az emberek figyelmét, hogy a szemünk előtt néhány 100 gyökér szétlopja az országot és miattuk élünk szarul, hanem arra, hogy mutassuk a fakkot, oltsuk a rib ancokat, facebook on keménykedjünk ha már élőbe összeszarjuk magunkat...

Szóval olyan 3 éve lett divat ez a f os.

2016. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, ez is egy szar.

tipikus proliság, soroljuk fel a világ összes gondját, de azért közben csináljuk a keménylegényt is

2016. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7 És akkor mi van? Van több normális száma ami még esetleg hallgatható.

De ha állandóan csak a facebook ján a helyesírási hibáktól hemzsegő undorító proli megnyilvánulásait lehet olvasni, 10 számából 9 olyan amit említettem, addig lényegtelen.

Ez az ember képtelen kultúrált emberként viselkedni vagy megnyilvánulni legtöbbször, pedig közelít a 40 hez és már gyereke is van, szóval szánalmas ahogy van.

Csak a feszítés meg a keménykedés megy neki. Ezek mellett eltörpül, hogy fél évente kiad 1 azaz 1 normális rappet amibe még esetleg színvonal is lenne.

De ő a 15 éves rajongóinak inkább mást nyújt. Ez meg az ő igénytelensége.

2016. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amióta az a menő szöveg hogy "megeszik a kecimet".

De ha már magyar rap akkor Scarcitybp, day, tkyd, ők rappelnek, nem csak keménykednek :)

2016. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!