Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlotok valami olcsó szintet...

Ajánlotok valami olcsó szintetizátort? Lenne rá 25 ezer ftm

Figyelt kérdés

Nem akarok profi zenét csinálni

Ki néztem egy casio sa77et

Arról vélemények?nagyon kezdő vagyok nekem megtenné.

A szintetizátor tud hangot is rögzíteni? S több hangszert tud felvenni

Pl egyszerre dob, zongora meg gitár stb.

Kell a szintetizátorhoz erősítő? Nélküle nem lehet?



2020. febr. 8. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A szintetizátorokon általában van beépített hangszóró, a minősége már megkérdőjelezhető. Hangot egy számítógépre tud egy hangkártyával. Úgy működik hogy van a bal oldal (bal kézzel kell fogni), ahol az előre beállított alapot tudod "szabályozni " akkordokkal, és a jobb ahol a dallamot játszod. Ennyiért használtan lenne érdemes. Én Roland párti vagyok, eddig csak Rolandom volt, más nem tudott úgy megfogni. De lehet neked az nem tetszik, hanem a Casio hangja, kezelhetősége stb. Ez eléggé egyéni ízlés szüksége
2020. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elöttem válaszolóval, Kb a lényeget le írta. Viszont 25 ezerből még használtan sem jön ki

egy elfogadható Roland szinti. Ennyi pénzért azért el lehet csípni a jofogáson egy kezdőnek megfelelőt, de

casiot nem erőltetném, attól csak el menne a kedved

amit ennyi pénzért adnak.

2020. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegyük fel gyűjtenék rá olyan 70 ezer forintot

De egy olyan áru szintetizátoron megoldhato lenne hogy egyszerre több hangszer szólna úgymond loopolni vagy szimplán felvenni lehetne?

2020. febr. 9. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azt írod "nagyon kezdő vagyok"


Ha így áll a dolog akkor elsőre is meg kellene tanulnod

azon a szintetizátoron rendesen játszani, jobb és bal kézzel, skálákat ki gyakorolni mert az az alapja mindennek ! Mert mit szeretnél rögzíteni ha játszani nem tudsz?? Sok türelem és gyakorlás kell, aztán az idö eldönti hogy ez a te világod vagy mégsem!

2020. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat lehet csinálni, hogyha egy hangot leütsz akkor 3 különböző hangszínen szólal meg. Rendesen loopolni csak a drágákkal lehet vagy szoftverrel (bár azt nem ismerek).
2020. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!