Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik népdal (szerű) disco...

Melyik népdal (szerű) disco zene lehez ez?

Figyelt kérdés

Voltam egy discoban (privát rendezvény) és sokáig tartott, fáradt voltam a végére. A DJ egyszercsak benyomott egy zenét ami ahogy mondta "Nem rég nagyon népszerű volt". Hátha ez ugye segít nektek segíteni nekem. A zenében egy lány (vagy nő) és egy fiú (vagy férfi) énekelt valamit arról, hogy (ha jól értettem és nem emlékszek hüleségre) nem lehetnek eggyütt, valaki azt hiszem nem engedné, és enni maradt meg. Nagyon megtetszett, sajnos nem kaptam az időben az alkalmon, hogy a shazamot megnyissam.


A szám népdal feldolgozásnak hallattszott, a Delta-Érik a szőlő -höz hasonlított felépítésben.



2020. febr. 15. 21:51
 1/4 anonim válasza:
2020. febr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, én ezeket nem tudom, csak eszembe jutott két név: Kis Grófo és Polgár Peti. Hátha közülük is lehet.
2020. febr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áh egyik sem. :/
2020. febr. 16. 17:42
 4/4 A kérdező kommentje:

FRISSÍTÉS: Megtaláltam! Olyan Ő - Bagossy Brothers Company

Ennek a remixe lehetett.

2020. okt. 14. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!