Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennyire igénytelenek az emberek?

Ennyire igénytelenek az emberek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-_HAv0lwIWo


43k Like 1.6k dislike van a videón. És most nem Lil G személyét támadom, énekelhetné akárki, de iszonyat rossz hangja van.



2020. febr. 23. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azok fogyasztják egy adott előadó tartalmait, akik kedvelik annak a munkásságát, ez magyarázza, hogy az esetek többségében miért látsz túlnyomóan pozitív hozzáállásokat a legtöbb videoklip alatt.
2020. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ha nem szeretem akkor dislikeolni se megyek rá...
2020. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Megnéztem, mivel megtekintés nélkül nem adok rá diszlájkot. Sok szar van, amin sok a dislike szóval ez nem annyira lehet indok, hogy csak olyanok látják, akik kifejezetten rajonganak érte. #1 Trending most a youtubeon, eljut elég sok emberhez.
2020. febr. 23. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Attól még nem fogom megnyitni, mert ott megjelenik.


Egyébként én nem szoktam rendso használni a dislike funkciót, legfeljebb akkor, ha az adott tartalom félrevezető vagy megtévesztő, ha nem tetszik szimplán nem foglalkozom vele többet.

2020. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismert annyira a neve, hogy akit érdekel (szereti) megnézi likeolja, akim meg nem az fölösleges nem oazarolja az idejét, ha tudja hogy sz@r lesz
2020. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát úgy tűnik, igen, ez a szint kell ma az embereknek...


A 444-en jelent meg két cikk a 2010-es évek 100 legjobb magyar száma címmel, aminek nagyon megörültem, mert amúgy nem hallgatok magyar zenét, ezért gondoltam, ha ezt a listát végighallgatom, majd biztos találok rajta jókat. Hát tévedtem. Rengeteg volt köztük, amit egyenesen kínszenvedés volt hallgatni, mert abszolút nem tudnak énekelni! Mintha az ilyen X Faktor szerű műsorok előválogatóiból kiesett szégyenletes produkciókat válogatták volna össze. És ez elvileg a TOP 100, tehát ezek a LEGJOBBAK... Komolyan elgondolkoztam, hogy akkor milyen lehet a 100 legrosszabb, ha ezek voltak a jók!

2020. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Kiváncsi voltam rá, hogy milyen akkor is, ha szarnak gondolom az előző zenéit. Gondoltam ha #1 trending akkor lehet, hogy ez most tényleg jól sikerült, majd szembesültem vele, hogy még szörnyűbb mint az előzők.
2020. febr. 23. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Általában a minőség nem egyenesen arányos azzal, hogy éppen mennyire felkapott az adott szám.
2020. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi zenéi is mind trendingek voltak. Sőt sajnos a trendinget mindig a szenny uralja mind zene mind vlog stb témában
2020. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kérdés alá írtam tegnap, hogy a like/dislike ratio-t annyira hülyeség arra felhozni, hogy mennyire jó egy zene, vagy sem, mert manapság már az ilyeneket is agyon lájkolják, mint ez a szutyok.
2020. febr. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!