Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen igénytelenek ezek...

Miért ilyen igénytelenek ezek az emberek?

Figyelt kérdés

Sörözőben dolgozom fel eve, annyi 25-35 ev kozotti férfi jar oda akik budosek es hiányzik egy csomó foguk.

De közben ott hencegnek,hogy mennyit keresnek.

400 ezreket , legyen az 3. Akkor is miért jó nekik így?

Tudom ez egy ilyen közeg, de akkor is felfoghatatlan.


2019. máj. 5. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mittudomén nem vagyok pszichológus de valószínű hogy nem
2019. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekik eddig terjed az igényük. Mindenkinek más. Van az a réteg, aki pont így vet meg téged is. Ez egy ilyen világ.

Egyenjogúság bármikor lehet, de egyenlőség nem lesz soha

2019. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem ok nélkül járnak oda. Gondolj bele, alkoholisták. Az alkoholizmus nem ok nélkül alakul ki. Előzménye van. Menekülés, és valahol egy lassú öngyilkosság is egyben.
2019. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 egy alkoholistának nagyon nem kell így kinéznie, csak ezeket vesszük hamarabb észre. Sok tehetős, magára adó ember küzd alkoholproblémákkal, csak nem pont a kannás fröccsre van ráfüggve :)
2019. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igazad van :) Ment a zöld kéz. Én sem nézetem ki így annak idején.. Hála az égnek most sem :)
2019. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember igénytelen, csak más-más közegekben, más módon. Egy sörözőbe értelemszerűen több ilyen alak jár, mint mondjuk egy szoláriumba.
2019. máj. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ők a helyi kidobóemberek.

De lehet, hogy alkalmai-, vagy idénymunkások.

2019. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz egy kocsmától? Kulturáltabb közeg nem ilyen helyen tölti az életét...
2019. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, amúgy meg talán simán nem foglalkoznak vele más mit gondol, jól érzik magukat ahogy vannak és ennyi.
2019. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!