Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell rákötni egy gitár...

Hogy kell rákötni egy gitár egy PCre?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy lehet, és ki is próbálnám, de nem tudom, hogy milyen hangkártya kell hozzá. Az alaplapi hangbemenet nem jó hozzá? Átalakítóval elég csak rákötni?

2020. febr. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha aktív gitár (elemes), akkor jó az alaplapi hangkártya vonalbemenete. Ha passzív, akkor nem lesz jó, mert a gitár jele sokkal alacsonyabb a vonalszintnél, erősíteni kell egy előerősítővel. A legjobb, ha egy olyan hangkártyát veszel amiben ez az előerősítő benne van, így lesz a legjobb a minőség.
2020. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ilyen nehéz használni a google-t?


[link]

2020. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bikakábellel, gumipókkal, gyorskötözővel, spárgával, madzaggal... A lehetőségek tárháza kimeríthetetlen. :D


Viccet félretéve: egy "valamirevaló" USB hangkártyára lesz hozzá szükséged. Én a Focusrite Scarlett Solo hangkártyát ajánlanám erre a felhaszbálásra. Ebben az árkategóriában ez van a legjobb, legminőségibb előfokkal ellátva, amivel már vállalható minőséget és a lehető legminimálisabb késést érheted el. Persze próbálkozhatsz ilyen "kétforintos" megoldásokkal, mint átalakító és zsupsz bele az alaplapi hangkártyába, de csalódni fogsz.

2020. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=pc+hangk%C3%A1r..


Először tanulmányozd, utána cselekedj.

2020. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!