Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok róluk?

Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a Slipknot együttesről?

Fejtsétek ki a véleményeteket!:)



2020. febr. 29. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A XX. század egyik legnagyobb metal együttese. Jómagam nem hallgatom, nekem túl durva ahhoz, hogy élvezzem, de igazából elismerem mint egy jó előadót.
2020. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghatározó metál zenekar a saját műfajában. Bár nem hallgatom őket, csak ritkán, teljesen elismerendőnek tartom
2020. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik együttes akivel megismertem a műfajt, mindenképpen kiemelkedők.

Lényegében Nu-Metalt játszanak, de minden albumon képesek voltak megújulni, újat mutatni.

Nagyon pazar és változatos a zenei palettájuk, megtalálhatók a nagy zúzda számok mellett a lassabb, érzelmesebb balladák is, Tom Corey hangja nagyon jól alkalmazkodik ehhez.

Ami a szövegeket illeti véleményem szerint nagyon közvetlenek és jól értelmezhetőek, de ezzel együtt szerintem közel sem olyan komplexek mint nagyobb nevek esetén, így ha komoly zenehallgatásra kerül a sor nem valószínű hogy ők kerülnek elő.(elég csak ránézni Slayer, vagy éppen az Iron Maiden discography-kra, és még csak nem is egy Opeth, DT stb.)

Hangszeres játékuk nagyszerű, profikból áll, használnak elég sok effektet is, változatos és zúzós, de ezek mellet melankolikus is képes lenne.

Koncertjeik nagyon látványos, hangulatos, együtt élnek a koncerttel és nagyszerű bulit adnak.

Összességében szinte közel hibátlan együttesről van szó a részemről, bár helyén kezelem hisz mégis csak közelebb áll a populárisabb zenéhez mint egyes progresszív vagy extrém metal együttesek, ezzel együtt egyik kedvencem maradt.

Kedvenc albumon talán az Iowa, de jól sikerült még az első illetve The Gray Chapter album is, a többi annyira nem maradt meg számomra.(bár ennek oka hogy már ritkán hallgatom őket, ha pedig mégis akkor a jobbakat veszem elő)

2020. febr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már az indulásuk óta nagy rajongójuk vagyok (tizenéves voltam annak idején).


Amit szeretek bennük: a durva és a dallamos témák váltakozása, a súlyos hangzás, az agresszív, beszólós szövegek, a megjelenésük (maszkok, kezeslábasok). Az ENERGIA, ami árad a zenéjükből. A dobtémákat külön kiemelném, gyönyörűek. :D


Voltam már koncertjükön, fantasztikus élmény volt!


Egyébként ha valamiért mérges vagyok, pl. valaki felk.rja az agyam, meghallgatok tőlük pár számot és el is száll az idegességem, szóval akár terápiás célra is tudom őket ajánlani. :D

2020. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!