Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen módon döntitek el...

Ti milyen módon döntitek el hogy milyen zenét hallgattok?

Figyelt kérdés
Zenekar/Előadó vagy Zene alapján?

2020. márc. 8. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Is is. Nyilván azok, akik már bizonyítottak, előnyt élveznek. Ha egy kedvenc előadómnak új albuma jelenik meg, azonnal megveszem.
2020. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
8 évesen hallgattam először EDM-et. Azóta is csak azt hallgatok, semmi mást nem.
2020. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem én döntöm el, mert élő zenét szoktam hallgatni. Persze valamennyire lehet befolyásolni, lehet dalt kérni, de nem csak én kérhetek. Azért szeretem jobban az élő zenét, mert soha, de soha nem lesz ugyan az a dal kétszer pontosan ugyan úgy előadva, míg a felvételen mindig ugyan az lesz. Meg nem utolsó sorban nincs autotune, így valódi előadóművészeti teljesítmémyt hallasz, nem pedig a számítógép teljesítményét.
2020. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik számhoz éppen kedvem van
2020. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt hip hopot (külföldit) hallgatok már jó pár éve. És talán 2 éve úgy "rendesebben" is benne vagyok ebben a műfajban. Nyilván van már rengeteg előadó akiket szeretek, így ha nekik jön új zenéjük akkor azt biztosan meghallgatom. Emellett folyton tájékozódok az újabb vagy általam még nem ismert előadókról különböző forrásokból. (reddit, youtube, review-k, internetes oldalak) Ha új zenét hallgatok akkor szinte mindig csak teljes albumokat hallgatok. Ez sokkal jobb és teljesebb képet ad mintha csak a legnépszerűbb számokat nézném meg egy adott előadótól. Illetve a hip hop mellett időnként azért igyekszem más műfajokban is meghallgatni nagyra értékelt albumokat. Ha nem új zenét fedezek fel, akkor vagy visszamegyek egy már általam ismert albumhoz, vagy csak random keverésre berakom az összes számomat. Illetve vannak még lejátszási listáim pl csak pörgős számokból, vagy egy adott előadótól, vagy olyanok amik 1 alkalomra készültek.
2020. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakis zene alapján.

Ami tetszik, azt hallgatom. Sokszor még azt se tudom, hogy ki énekel. :D


Vagy itt egy másik megtörtént eset: Adott egy zene mp3-ban. Gépen szépen az előadóhoz bemásoltam a fájlnévből az előadót, a címhez meg a címet. Aztán pár hónap múlva, mikor (a frisebb zenéim miatt) albumborítót is beszúrtam, rájöttem, hogy a címet s az előadót felcseréltem. 😅 Ennyire fontos nekem az előadó. :D

2020. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában albumonként hallgatok zenét. Ha egy szám tetszik egy albumról, akkor jó eséllyel a többi is tetszik, és nyilván akkor lehet, hogy az együttes többi albuma is tetszeni fog, de ez már nem mindig szokott így lenni :)
2020. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!