Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed Grace VanderWa...

Gábor t kérdése:

Mi a véleményed Grace VanderWaal-rol?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kevesen ismeri és kíváncsi vagyok , hogy miért.

Nem nagyon voltam pop zene rajongó, de ez nem átlagos hang amit ez a lány elő ad.



2020. márc. 11. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Elvileg minden zenéjét ugyanott vették fel, csak egy-két zenéjének más a producerje.


Amiket egyébként nem bírok tőle valahogy hiába hallgatom meg vagy ezerszer, azok a A Better Life(a szövege szép, inspiráló, maga írta a bátyjának, de valahogy mégsem jön be), a Just a Crush(nem lenne rossz egyébként, csak valahogy ez a megnyújtott juuuUUu-u-u-ust rész irritál) és a Lungs se jön be valahogy, a stílus tetszik, de az effekt a hangján tönkreteszi, vagy nem tudom. Lehet nem véletlenül csak bónusz.

2020. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
3. "Overrated" ezt is el tudnál hallgatni egy újabb albumon.
2020. márc. 14. 12:34
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Igen az Overrated az nekem is tetszik, Jazz, vagy R&B, vagy Soul, vagy minek mondják, picit talán rockos is. Remélem nem dobta ki a kukába és kiadja.
2020. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
10. a .. Hope for change a 16. zene
2020. márc. 14. 12:38
 15/17 A kérdező kommentje:
11. Megfogtál a Lungs -t mindig átlépem :)
2020. márc. 14. 12:47
 16/17 anonim ***** válasza:
És a harmadik albumából melyik a kedvenced?
2020. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
waste my time , és a the city , de a választás nem is olyan könnyű... the city ben azt szeretem ahogy 1 perc táján be indul(minél nagyobb hangerővel)
2020. márc. 15. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!