Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem unszimpatikus...

Csak szerintem unszimpatikus Ariana Grande?

Figyelt kérdés
Tipikus insta modellnek néz ki, akivel még közös képet sem lehetne csinálni, mert nem ereszkedik le arra a szintre, hogy átlag emberrel közvetlenül érintkezzen. Borzasztóan irritáló az a nő. Hogy lehetett ezt felfuttatni?
2020. márc. 12. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon mesterkélt, mű képet mutat magáról. Bár nemrég megmutatta, hogy a híres haja csak póthaj, kis csutka haja van.
2020. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Én se csípem. Tipikusan olyan nő, akinek a külseje a mindene, anélkül semmit nem érne az élete, ráadásul igencsak nagyképű. Ja és férfiként mondom ezt.
2020. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Kis denevérfejű kertitörpe :)
2020. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Irritáló, de azért szívesen megdugnám a kis ribit
2020. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem undorító ahogy viselkedik, amilyen gőgös, beképzelt, magamutogató. Ráadásul a munkássága is gané. Nem mondom hogy nem jó nő (bár rendesen fel van tuningolva, nekem a természetes nők jobban bejönnek), de itt meg is áll a pozitívumok listája.
2020. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi irígy ember 🙄😂 az összes koncertjén a tournékon ölelgeti a rajongókat puszikat ad neki.. Ő elég közvetlen ember. Nem tudom hogy ezt honnan szedted csak ki írtad de hidd el hogy feleslegesen tetted fel a kérdést inkább olvastál volna utána,mielőtt belekotsz emberekbe.
2020. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Attól még hogy szép nem kell bántani. Igen a szája fel van töltve, es az orra kicsit még van igazítva. Igen mert megteheti.Nincs szét plasztikazva mint más híres emberek, ő legalább magát adja nem játssza meg magát ki mondja a véleményét, irtó közvetlen ember akivel bármikor lehet képet készíteni, még akkor is készített a rajongókkal amikor nem engedték meg neki.. Basszus olyan irigyek az emberek mert valaki szép és tehetséges..
2020. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Magyar mentalitás komolyan mondom
2020. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Én nem irigykedem. Nem hat meg a munkássága. De ebben a korosztályban senkitől sem ájultam el. És ennek semmi köze a szépségéhez.

De nem szimpatikus, nem csak ő, de a mai zenei világban szinte mindenki majdnem meztelenül vonaglik. Nekem ez nem tehetség.

2020. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
33%
Én csak annyit tudok, hogy nagyon nagyon durva a szexuális kisugárzása...
2020. márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!