Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudja bárki ezeknek a zene...

AustinHUN kérdése:

Tudja bárki ezeknek a zene paródiáknak a címét vagy a fellelhetőségét?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon régen hallottam 2 paródiát 2 zenéről az egyik a Limbó láz zene volt a szöveg meg valami olyasmi volt hogy "síelni mennék, de nincs még hó.... tátrában lakik a hegyylakó, síelni mennék, de nincs még hó..."


A másik zene pedig a Tarkan kiss kiss zene paródiája volt és valahogy úgy ment a szöveg, hogy "Nincs már vízum Finnországba, ha rajka rajka sot wakera....... Nyitva az ablak haaaaaa bemászok rajta haaaa itt jön a gazda aaaaa üres a kérója...."

próbáltam rákeresni sokféleképp de nem találtam őket. Ha esetleg valaki annó hallotta őket azt nagyon megkérem segítsen. Előre is köszönöm :)



#paródia #tarkan kiss kiss
2020. márc. 22. 02:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Tarkanosat úgy ismerem paródiának hogy "Egy két hárem sok a csaaaaaaj nyolc feleséggel sok a baaaaaj 8 feleség van sok a csaaaaaaj 8 feleség...cuppcupp. vagy valami ilyesmi😂😂😂
2021. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!