Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan van ez a hülye teóriáuk...

Honnan van ez a hülye teóriáuk a keresztényeknek, hogy minden női Hollywood-i sztár/énekes transz meg kasztrált férfi?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 09:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, ha rossz kategória.
2020. márc. 22. 09:28
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ilyesmit nem hallottam még senkitől, bármilyen vallású is volt. Szerintem neked sem kellene ilyen összefüggést feltételezned.
2020. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Most nem akarom leírni, hogy hol találok ilyeneket, de a lényeg, hogy mindegyik az istenekkel meg a démonokkal jön, meg Billie Eilish Luciferjével, isten így meg úgy, ezért feltételezem, hogy ok, nem biztos, hogy keresztények, de valami vallásos nép kezdte el az egészet.
2020. márc. 22. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én keresztény vagyok, fogalmam sincs miről beszélsz én nem foglalkozok celebbekkel. Ne általánosíts pls, kösz!
2020. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell tennem a kérdést:

honnan van az a hülye teóriád, hogy a keresztények (így, általánosítva) azt gondolják, amit kérdezel?

Ha társaságod tagjai ezt gondolják, akkor SÜRGŐSEN, mielőtt még hozzájuk hasonulnál, válts társaaágot!

2020. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék hogy honnan szedted ilyeneket.

De az biztos hogy a keresztényeknek köze nincs ahoz amit leírtál, az hamarabb elképzelhető hogy valami másik (kisebb) vallás, vagy szekta tagjai. Vagy csak egy abszurd összeesküvés elmélet, amiben éppen egy keresztény ismerősöd hisz

2020. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az történt, hogy trollkodó emberekkel találkoztál, és elhitted, hogy komolyan gondolják.
2020. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Én arról hallottam, hogy minden olyan régebben élt nőt, akinek sikerült kikuzdenie magát a neme miatt ért hátrányából, transz férfinak nevezik. (Jeanne d'arc, Margaret Ann Bulkley/Dr. James Barry, stb)

Sok embernek nincs hobbija, ezért az agyuk ilyenekkel foglalja le magát...

2020. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik az az összeesküvés-elmélet, amire a kérdező utal, bár azt nem tudom, milyen arányban hisznek benne keresztények és más emberek. Én is láttam már ilyeneket bizonyítani akaró képeket, persze baromság az egéz, a laposföldes színvonalon mozog.
2020. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a társaság, amiben forogsz, ilyet hisz, sürgősen válts!

Lehúznak saját szintjükre és téged is bolondnak fog tartani a világ!

2020. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!