Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én vettem azt észre,...

Csak én vettem azt észre, hogy a mostani ilyen popzenékben már nem igazán vannak hangszerek?

Figyelt kérdés
Nincs dob, nincs gitár, nincs zongora, nincs semmi hangszer, csak a gépies/electro hangok meg effectek és ennyi, erről szólnak már a mai pop-zenék.

#hangszer #pop #electro-pop
2020. márc. 22. 12:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem mondanám azokat sem butgetnek, csak más, vannak dolgok, amiket nem lehet összehasonlítani. (mármint jobb/rosszabb jelleggel) Nem a te műfajod, úgy látszik, de ez nem baj.
2020. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A megállapítást a véleményemtől és az ízlésemtől függetlenül tettem. Nem hallgatok pl Rap zenét de azért érzem a határt Eminem és “dopmenlaci” között.
2020. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a bibi, hogy az itt linkelt zenék közül egyik sem dopmenlaci kategória. Csak másként jó, mint, ahogy te elképzeled, hogy egy zenének jónak kéne lennie.
2020. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
25%

Először is. Azt, hogy jó vagy nem jó, nem az én tisztem eldönteni. Ez kizárólag ízlés kérdése ( a dopmenlaci is lehet jó valakinek).

Én a minőségről az igényességről és a művészi értékről beszélek, mert az bizony nincs benne.

A laikus hallgatósággal pont az a probléma, hogy a minőség tekintetében középszerű kedvenceibe hajlamos beleképzelni sokkal többet mint ami ott van.

Nem kérdőjelezem meg azt, hogy sok ember számára ennél jobb zene nem is létezik.

Ahhoz viszont, hogy valaki mestermunkát produkáljon nem elég a marketing.

A valódi értékek teremtéséhez először tanulni kell, hogy aztán ne egy mobilapp autoplay készletéből akarjunk 3 perc alatt “mesterművet” teremteni.

2020. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%
Na jó, úgy látom, még mindig nem érted, hogy miről beszélek, plusz most bizonyítottad be, hogy fogalmad sincs, mit jelent a művészi érték. De tökmindegy, mert úgy lászik neked akárki mondhat akármit, nem vagy befogadó. Nem baj, gondolom te jól elvagy a saját kis zárt dobozodban. :)
2020. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Kissé irónikus az utolsó hozzászólásod, mert tartalmilag ugyanezt írtam volna rád vonatkoztatva...

Csakhogy a vitánk olyan mint egy konteós és egy csillagász beszélgetése a bolygónk alakjáról. Láthatóan nem vagy eléggé tájékozott és képzett a témában ahhoz, hogy véleményt alkothass róla.

2020. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy az első bekezdésed leírtad, így elég csak kimásolnom, nem kell lekörmölnöm, mi a helyzet veled kapcsolatban:

"Kissé irónikus az utolsó hozzászólásod, mert tartalmilag ugyanezt írtam volna rád vonatkoztatva [...] Láthatóan nem vagy eléggé tájékozott és képzett a témában..."


És a "véleményt alkothass róla" részt azért hagytam ki, mert nem vagyok egy idióta sznob. Ugyanis bárki alkothat véleményt. Még te is. Na heló. :)

2020. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Továbbra is úgy vélem, hogy a laikusok véleménye nem releváns. Aki nem ért a zenéhez az maximum azt tudja megmondani, hogy neki tetszik-e, de az nem számít. Egy hozzáértő pedig kielemzi minőségi szempontok alapján.

A jelek szerint Te megvennéd az 500 forintos kínai zsebórát 200 ezerért mert be van aranyozva és nem érdekelne, hogy az ékszerész szerint nem ér sz.rt sem... Csak magadat csapod be, de látom mélyen érint ha leírom az igazat, szóval bocsánat ha a lelkedbe gázoltam a válaszaimmal.

2020. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!