Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Léteznek még Jrock/Visual Kei/Oshare Kei fanok?!

Ha léteztek, akkor adjatok jelet, mert kezdek elkeseredni, hogy kihaltunk! :( Akárhol hozok létre magyar tartalmat a Japánkáinkkal kapcsolatban senki nem nézi, lehet hogy full eltűntünk? (ennyire rosszat csak nem csinálok xD)

Ha esetleg még vagytok, akkor lenne igény ilyen témával kapcsolatos Instagram, FB, Youtube oldalra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: JRock, Osharekei, visual kei, Japán, zene, The GazettE, ancafe, direngrey, tartalom

márc. 26. 08:46  Privát üzenet  

A válaszok
Jrock-ot szeretem,hallgatom. (One ok rock,Ling Tosite Sigur, Vamps leginkább),de fannak nem mondanám magam. Mármint nem látogatok ilyen oldalakat.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 16:52 Privát üzenet

A One Ok Rock nekem is nagy kedvencem😍

Amúgy én inkább kpopos, krockos vagyok, most így a "karantén" miatt kezdtem el jobban ismerkedni a japán zenékkel, és meg kell mondjam a Cløwd és a Diaura tökre tetszik. Nem hiszem, hogy olyan nagy fan leszek és jobban belemélyedek, de jól esik ezeket hallgatni. 😁

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 26. 19:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van még itt olyan rajtam kívül aki szereti a Diaura t?
Hardstyle kedvelő emberek léteznek ebben az országban?
Léteznek még autogram címek?
Karaoke helyek Komáromban, Győrben léteznek egyáltalán?
Léteznek magyar nyelvű Visual Novel-ek?
Milyen durva szórakozóhelyeket léteznek Pesten?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!