Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Léteznek még Jrock/Visual...

Léteznek még Jrock/Visual Kei/Oshare Kei fanok?!

Figyelt kérdés

Ha léteztek, akkor adjatok jelet, mert kezdek elkeseredni, hogy kihaltunk! :( Akárhol hozok létre magyar tartalmat a Japánkáinkkal kapcsolatban senki nem nézi, lehet hogy full eltűntünk? (ennyire rosszat csak nem csinálok xD)

Ha esetleg még vagytok, akkor lenne igény ilyen témával kapcsolatos Instagram, FB, Youtube oldalra?



#zene #Japán #tartalom #visual kei #JRock #The GazettE #Osharekei #ancafe #direngrey
2020. márc. 26. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Jrock-ot szeretem,hallgatom. (One ok rock,Ling Tosite Sigur, Vamps leginkább),de fannak nem mondanám magam. Mármint nem látogatok ilyen oldalakat.
2020. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A One Ok Rock nekem is nagy kedvencem😍


Amúgy én inkább kpopos, krockos vagyok, most így a "karantén" miatt kezdtem el jobban ismerkedni a japán zenékkel, és meg kell mondjam a Cløwd és a Diaura tökre tetszik. Nem hiszem, hogy olyan nagy fan leszek és jobban belemélyedek, de jól esik ezeket hallgatni. 😁

2020. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
j-rock, visual kei közel áll a szívemhez:D Férfi létemre ezzel egyedül vagyok a környezetemben, de viszonylag több lány ismerősöm is kiváltképp szereti ezeket a zenéket:D
2020. ápr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én még létezek xD

Rengeteg Visual kei bandát hallgatok :D

2020. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze itt vok
2020. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is itt vok a kedvenceim :

The Gazette

Diaura

Royz

Mejibray

Lycaon

X japan

Kiryu

Exist trace

2020. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelen^^
2020. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még most is imádom őket.
2021. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thegazette_is_mydrog válasza:
Jelen imádom a jrock-ot🖤
2021. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok
2021. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!