Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti Ronnie James Dio-t?

Ki szereti Ronnie James Dio-t?

Figyelt kérdés
Szerintem az egyik legnagyobb heavy metal énekes és ha ő nem lenne nem is lenne villázás [link]
2010. júl. 26. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem, bár nem ismerem és soha nem is hallottam. És még a kesudiót is szeretem meg a kókuszdiót is.
2010. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokat vesztettünk a halálával... nagyon nagy arc volt.
2010. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ronnie James Dio, mint ember szerintem nagyon kedves, közvetlen és jófej ember volt az interjús testbeszédeiből ítélve.

Mint énekes az egyik legjobb. Ma sem tudom eldönteni, hogy Black Sabbath melyikükkel volt jobb: Ozzyval vagy vele. Annyira jó volt, hogy még az elődjébe is felért énekesként. Amikor először hallotamm a Heaven and Hell című számot, akkor libabőrös lettem a hangjától. Az mp3-mon is gyakran hallgattam azt a dalt. Nagyszerű előadót vesztett a banda, a metal és a világ.


Röviden: szerettem.

2010. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen Heaven and Hellt énis szeretem bár én nem feltétlenül a Black Sabbathos pályafutásáért vagyok oda

ez pl egy nagyon jó száma http://www.youtube.com/watch?v=bkysjcs5vFU

és még bőven 60 és főlőtt is nagyot alakított a tenacious d fimjében http://www.youtube.com/watch?v=AmCtU1C3dcc

2010. júl. 27. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok.

Tudom. Még ott volt neki a Rainbow és Dio együtese is. Mellesleg ezt a számot is szoktam tőle hallgatni.

2010. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!