Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a t. a. t. u-ról?

Mit gondoltok a t. a. t. u-ról?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallom, hogy utálják őket amióta kiderült, hogy nem igazából leszbikusok. De én nem értem, hogy ez miért baj. XD

Mármint egy színész se lesz szerelmes a másikba attól, hogy azt játsza el.

Számomra zavaróbb az ahogy most Julija kinéz, vagy a homofób megnyilvánulása. ("Ha a fiam meleg lenne, kitagadnám...")

A számaik meg szerintem egész jók, vagy legalábbis van egy-két jó. (Pl. Я сошла с ума)

Ti mit gondoltok róluk?



2020. márc. 31. 12:40
 1/8 anonim válasza:
21%
Tolnám mind a kettőt, mint a lopott biciklit😂😂
2020. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
13%
ha lanya lezbi lenne nem tagadna ki?
2020. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
A zenéjük érdekel a többi nem. így vagyok minden előadóművésszel és színésszel is.
2020. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 nem. Azt írta a lányoknál normális, mert az sokkal jobban néz ki, esztétikusabb. De egy igazi férfi a lányokat szereti. Retardált.
2020. márc. 31. 14:04
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#4 pedig igy van, esztetikus ha lanyok paraznalkodnak egymassal, ha fiuval az nem

fiu fiuval az meg maga a ferto undoritosag

Mint ket majom

2020. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ez a lényeg, hogy mi néz ki jobban. Elsősorban azért, mert ez egyéni preferancia kérdése.

Hanem az, hogy el kéne fogadni az embereket, pláne a családot. Nyilván ez csak elméleti dolog, de azt mondja, hogyha meleg lenne a fia, csak azért kitagadná, azután, hogy évekig játszotta a leszbit, szerintem undorító és gáz.

2020. márc. 31. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
"Sok helyen hallom, hogy utálják őket amióta kiderült, hogy nem igazából leszbikusok. De én nem értem, hogy ez miért baj. XD" Nem azért utálják őket mert nem leszbik. Hanem mert hazugok, hülyének néztek mindenkit. Egy színésznél egyértelmű hogy szerepet játszik, az a dolga. Ők nem színészek, hanem csalók. Tehetségtelen csalók, ami azt illeti.
2020. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Számomra ez elsősorban nem a lányok hibája, hanem a menedzserüké. Mert egy 13/14 éves lány magától nem talál ki ilyet, viszont nagyon könnyen befolyásolható. Szóval az utálkozást továbbra sem értem. Az interneten látott életek amúgyis hazugságok, nem csak az övék. Csak ők másban hazudtak. Egy olyan dolgot hazudtak, amivel az emberekhez egy kicsit közelebb hozták az LMBTQ társadalmat, legalább részben. Tény, sztereotípiák alapján, (Julija volt a FIÚ a kapcsolatban) de a semminél jobb. Szerintem.

De természetesen mindenkinek megvan a saját véleménye és értékrendje.

2020. máj. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!