Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek rockerként mennyi...

Szerintetek rockerként mennyi az esély arra, hogy megszeressem a popzenét is?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elárulnád nekem mit értesz popzene alatt? A pop nem egy műfaj, annyit jelent csak, hogy népszerű, rock is lehet pop, ahogy blues is, jazz is, stb.

Egyébként kezdj el Dream Pop-ot hallgatni, ami a rocknak egy alternatívája, Lana Del Rey, Fazerdaze, Girn in Red...

2020. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Girl*


Florence + The Machine, Lorde, azthiszem nekik is vannak Dream Pop számaik.

2020. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan nem fogod. Ez nem úgy működik, hogy ha azt akarod, hogy szeresd akkor szeretni fogod. Meg igazából ez az adott embertől függ, hogy milyen az ízlése és mennyire nyitott. Mondjuk azért azt mondanám, hogy a rockból aki mai mainstreamet hallgat, annak nagyobb eséllyel fog tetszeni a pop, aki meg régebbieket, vagy mai undergroundot, az meg jobban be van zárkózva, és nehezebben fogadja be a mainstream zenéket.
2020. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pop alatt gondolom az elektropopot érted (általában az emberek azt szokták), nem kell megszeretned, ha nem akarod. Viszont a popot attól még szeretheted, sőt, lehet, hogy most is szereted, ahogy az első írta, hacsak nem kizárólag progresszív elborult korai Genesist, vagy valami betegebb Sonic Youthot hallgatsz délutánonként.
2020. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nagy. Rockerként kezdtem, azóta is az vagyok, de közben megszerettem a por-, disco-, rap-, stb. mindenféle zenéket. Még a komolyzenét is:)
2020. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy zene jó, akkor szeretni lehet, mindegy, hogy milyen kategóriába sorolod, hogy milyen nevet adsz neki. A JÒ zenét kell / lehet szeretni.
2020. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én fiatal korom óta rock zenét hallgatok és olyan stílusban is élek úgy is öltözöm.De viszont rengeteg másféle zenét is szeretek,mindenféle műfajban.Semmilyen zene nincs,amit nehallgatnák szivesen,De ha rock zenét hallok,megdobban a szivem !
2020. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, de szerintem te magad sem fogod. Folyamatos változásban vagyunk, sokszor észre sem vesszük. Lehet, hogy megfogod szeretni, lehet hogy nem. Ki tudja?
2020. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!