Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz majd esély arra, hogy...

Lesz majd esély arra, hogy egszer megszeressem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Amióta a világon vagyok, utálom őket. Már kisgyerekként is mindig a nagyobbakhoz mentem, meg a felnőttekhez. És ez az érzés máig nem változott.

Nem tudom kifejezni, hogy miért, de nem bírom elviselni őket a közelemben. Mindegy, az okokat nem részletezem, mert ahogy ismerem a GyK-t, kapnék a fejemre :D

Csak elgondolkodtam, ha majd a párom gyereket akar, akkor mit mondok neki ? Bocsi, de utálom a kölyköket, keress mást ??


2011. máj. 28. 13:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

Hasonlo mentalitasu sracot keresel magadnak.

Nem muszaj szulni.

Ilyen vagy es kesz.

2011. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van rá esély. Épp a napokban gondolkoztam, hogy én sem igazán szeretnék gyereket, különösebb bajom nincs velük, de maga az anyaság nem hinném, hogy menne nekem. Viszont, ha terhes lennék attól, akit igazán szeretek, akkor azért szeretném azt a gyereket, mert attól van, akit mindennél jobban szeretek. Szóval szerintem sokat jelent, hogy mégis ki az a gyerek és kié.

Akik már voltak terhesek azt mondják olyan érzéseket ébreszt, amit addig nem ismertek.

Másrészről mamám ki nem állja a gyerekeket, de tényleg :D Bezzeg apukámat és minket imádott :)

2011. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
55%

Ha ez nem változik, akkor valószínűleg fog is keresni mást.

De általában változik.

2011. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
20%
Minden normális ember szereti és akar gyereket. Te mit gondolsz miért születtél meg? Vagy csak "becsúsztál"? Ha ennyire utálod őket, olyan párt válassz, aki szintén nem akar, ez az egy megoldás van. Vagy megöregedsz egyedül.
2011. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Első !

Azért nem járkálhatok olyan táblával a nyakamban, hogy " Hogy hahó ! Szingli vagyok, és olyan férfit keresek, aki szintén utálja a gyerekeket!"

Első látásra ki nem tudod nézni senkiből.

2011. máj. 28. 13:33
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
Azért ne nevezzetek már nem normálisnak mindenkit, aki nem olyan, mint ti.
2011. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Hm, és ki mondja meg, hogy mi a normális ? Te ? Nem hiszem.

Miért csak az veszik emberszámba, aki szereti a gyerekeket ? Ez hogy jön ide ? Nem ezt kérdeztem...


AMúgy meg, igen, képzeld, én is tudom, hogy gyerek voltam. De a szüleim tudták, hogy mivel jár egy gyerek. És a mai napig képesek elolvadni vadidegen gyerekektől, mert ők szeretik. És én azért nem lett félresikerült ember, mert nem szeretem a fiatalabb kororsztályt.

És munkám során emberekkel foglalkozom, tehát nem vagyok egy érzéstelen ember.

2011. máj. 28. 13:35
 8/39 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell minden gyereket szeretni.

De a sajátodat fogod, ezt most borítékolom neked.

2011. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

És ha nem ? :(

Nagyon sok olyan szülő van, aki kidobja az utcára a gyerekét, intézetbe adja, vagy szimplán ott van vele, de tojik a fejére.

És az a saját gyerekük.

2011. máj. 28. 13:38
 10/39 anonim ***** válasza:
90%

Egyik barátnőm ugyanilyen volt, mint te. Aztán véletlenül teherbe esett, elvetetni nem akarták, megszülte. Most azt mondja, hogy ez volt a legjobb, ami eddig az életében történt vele, és azóta teljesen odavan a kölykökért.

Ha meg végképp nem eseted a gyerek, a mai pasik között jóval több olyat találsz, akinek esze ágában sincs gyereket vállalni, mint olyat, aki családot szeretne. Főnyeremény leszel nekik.:)

2011. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!