Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek Budapesten hires...

Ismertek Budapesten hires zeneiskolák at (gimnáziumokat)? hires zongora magántanár okat? (Akik az alapoktól tanítanak, és vállalnak verseny felkészítés is. )

Figyelt kérdés

#zongora ##zeneiskola ##zongoramagantanar
2020. ápr. 7. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én valószínűnek tartom, hogy aki híres zongora tanár, az teljesen a 0-ról nem fog felkészíteni szerintem senkit. Általánosan elmondható, hogy azokat szeretik oktatni, akik már tudnak valamennyit.
2020. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha zeneiskolát keresel, akkor Budapesten szerintem a Fischer Annie Zeneiskola a legjobb. Én is ott tanulok már 4 éve zongorázni. Viszont ide felvételi kell és úgy tudom hogy +22 év felett már fizetős. 22 év alatt is fizetős viszont ott a jegyektől függ h kinek mennyit kell fizetnie. Pl aki 5-ös a főtantárgyból és a szolfézsból is annak 7500 ft / félév. De aki 4-es vagy rosszabb annak kb 9000 és minél rosszabb a jegyed annál több. Ha több infót szeretnél, bátran kérdezz engem, de inkább itt van a zeneiskola weboldala.


[link]

2020. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2# örülök, hogy találtál olyan zeneiskolát, ami tetszik. Tudnál esetleg mesélni róla? Akár privátban is írhatsz, mi az ami tetszik, kinél tanulsz, kik szimpatikusak stb.

Én is keresek most egy jó iskolát, ahol nem veszik el a kedvét az embernek.

2022. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!