Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Billie Eilish tud...

Szerintetek Billie Eilish tud énekelni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

#6 9-el egyetértek, Aurora hangterjedelme sokkal szélesebb, ő direkt énekel úgy ahogy, de tud nagyon lent is és fent is énekelni, Billie viszont tényleg egy kicsit Lana szintű énekes egy kis Lordéval keverve, a stílusa is rájuk emlékeztet, de még fűszerezd meg egy kis Fiona Apple-val is. Csak nézz meg egy-két videót tőle és rájössz miért.

Billie egyébként szerintem jó abban, amit csinál, de közel sem olyan különleges, mint amilyennek egyesek gondolják, vagy próbálják őt, esetleg saját magát beállítani.

2020. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
#6 Egyébként, akiket leírtál mind hasonlítanak egy pontban, mind "maguknak"(pontosabban a producereikkel) írják a szövegeiket és teszik össze a zenéiket(Bea Miller-t mondjuk annyira nem tudom), mondhatni saját maguk producerjeik is, és mind van olyan jó, mint Billie, max. a témáik másak, de mégis csak Billie kapja szinte az összes hájpot, mert neki van egy ilyen "edgy" imidzse, amit a fiatalok szeretnek.
2020. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
Ennyire nem tudod elfogadni, hogy nem mindenki szereti azt, amit te? Nagyon gyerek vagy még.
2020. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem tud.
2020. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 NikiKING ***** válasza:
43%

Ez kérdés??????????????

Persze, hogy tudd énekelni. Gyönyörű tökéletes hangja van.

Ha valaki nem szereti annak elég érdekes a zenei érzéke.

Egyébként a stílusa is szerintem tökéletes és egyedi.

2020. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Tud de nem a bad Guy alapján kell megítélni. A hangját kiereszti például a No Time to die-ban, Lovely, Bored, ocean eyes és még tudnám sorolni :)
2020. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
Ő, meg az éneklés két külön fogalom. Ez egy bohóc!
2020. júl. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
23%

7. válaszoló!

Azt kell mondanom, hogy Billie egyáltalán nem motyog a zenéiben. Kb. minden zenéjét meghallgattam nagy teljesítményű hangfalakon, és nincs még egy ilyen előadő a világon (és ezt halálosan komolyan mondom), akinek a zenéje ilyen jó minőségű lenne.

1. Nagyon jó benne a basszus

2. Nem motyog magában.

3. Fogd be az arcodat XD

2021. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%
18-as, te valami fogyatékos 13 éves vagy?
2021. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!