Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem volt Billie...

Csak szerintem volt Billie Eilish egy kicsivel jobb mikor még nem volt ennyire mainstream?

Figyelt kérdés
Rockerként sosem voltam a fanja és nem is leszek, de meghallgattam egy-két zenéjét és úgy összességében ha mondhatom így, akkor a régebbi zenéi jobban tetszettek, mint a mostaniak. Már amolyan semmilyenek.

2020. márc. 28. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg mindegyik zenéje ugyanolyan, a régiek is és a mostaniak is, nem próbál újitani, mind ugyanazt a hatást adja vissza, értem én persze, hogy alternatív pop, de az nem jó, ha valaki nem tud újat mutatni magából, mert megfogják őt unni egy idő után.
2020. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Igazából sosem volt jó, egy felfuttatott valaki, akit eladtak a véleményvezérek (influencerek) egy jól felépített marketing stratégiával. Pár év és senki sem emlékszik majd rá nagy valószínűséggel.
2020. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Mindig mainstream volt. És el kell keserítselek, de alapjáraton maga a rock is mainstream.

Vannak nem maistream alműfajai, de mibe, hogy nem a Siouxie & The Banshees vagy Nick Cave a kedvenc előadód...

2020. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a styx, fuzztones, cream, quicksilver messenger service, iron butterfly és társaik a kedvenceim.
2020. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom. én a a mostani és régebbi számait is ugyanúgy szeretem, amúgy meg nem hinném hogy hamar elfelejtenék mert idén ő nyerte a legtöbb Grammy-t és nem hinném hogy jövőre üres kézzel megy haza.
2020. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
#5 És? Egy ideje már a Grammy is teljesen elveszette az értékét, mert szó szerint minden jöttment előadónak adnak ilyen díjat. Egyébként Amy Winehouse is rengeteg szobrot vitt haza, mégis úgy el lett felejtve, mint a sicc, pedig ő legalább igazi zenét csinált, nem úgy, mint Billie. Nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy egy ilyen díjnak van bármiféle értéke is a mai korrupt világban.
2020. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
elvesztette*
2020. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a zenéi nem lettek rosszabbak csak ő nem posztol mondjuk már annyit instára mint régebben de ez mondjuk érthető hogy alig van már ilyesmire ideje
2020. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 hogy jön ide az instára posztolás?
2020. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# az változott szerintem és a zenéje nem
2020. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!