Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Játszol valamilyen hangszeren?...

Játszol valamilyen hangszeren? Ha igen, miért pont azt választottad?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Zongorán és furulyán, azért mert szüleim be akartak íratni valahova és akkor pont ezekre volt hely (egyik évben furulyára, aztán amikor megszűnt a képzés átírattak zongorára)
2020. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Gitarozok, mert meno akarok lenni xd 16/l

Meg imadom a Rolling Stones-t a Beatles-t es sorolhatnam meg az ikonikus bandakat, ja meg zongorazni is tanulok. Ezek alap hangszerek

2020. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem játszom semmilyen hangszeren, de ha mégis választanom kéne, akkor egyértelműen a szintetizátor lenne az! Imádom az eredeti '80-as évekbeli szintipop fajta zenéket, az elektronikusan megszólaltatott dübörgős-csattogós zene fülbemászó dallamokkal kombinálva magával ragadott, ebben pedig a szintetizátor a domináns hangszer, erre utal a műfaj neve is!
2020. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Gitár. Nem tudom miért kezdtem el... Találtam egy gitárt a padlason, utána néztem hogy kell behangolni és elkezdtem csakúgy dalokat tanulni rajta és utána rámragadt, megszerettem.
2020. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Igazából a PS joystickon kívül mással nem, de már gondolkoztam azon, hogy veszek egy gitárt és kitanulom így a karantén időszak alatt. De lehet ukulele is elősször végülis, az könnyebb és gyorsabb.

Hogy miért a gitár, igazából csak annyi, hogy az tetszik a legjobban. Mindig is megakartam tanulni igazából, csak gyerekként nem volt rá keret sajnos, idősebbként meg nem nagyon értem rá, de a vírus miatt most rengeteg a szabadidőm, szóval...

2020. ápr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 tehát nem játszol. Ok.
2020. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
dobolni nem tudok, de kipróbáltam már, ha ráütök, nekem is szól :D
2020. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Gitár. Egyszerűen tetszett az elektromos gitár hangja már gyerekkoromban is, ezért elkezdtem, bár akkor még akusztikuson.
2020. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Gitár. Az pontos okát nem tudom, régen, amikor kicsi voltam, nagyon szerettem volna gitározni, és akkor magántanárhoz is jártam. Most itthonról tanulok youtube-videók és tabok alapján.
2020. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%

#9 tab szar, nem lesz jó ritmus érzéked rosszul fogod játszani a dalokat.

És baromi nehéz lesz kijonni belőle az ego miatt. Olyan tabot használj amin jelölve van a ritmus is! Szívesen!

2020. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!