Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nem késő elkezdeni...

Szerintetek nem késő elkezdeni zenét tanulni 25 évesen?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon régóta érdekel a zene, kb ugy 15-16 éves korom óta most vagyok 25. Van egy egyszerübb szintim is, amin szoktam játszani de csak úgy kedvtelésből. Sok dallamot ha hallok el tudom játszani a szintin szimplán hallás után, mivel kottát nem tudok olvasni. Ezért is szeretnék megtanulni zongorázni mondjuk, csak mindig ilyenekkel jött egy pár ismerősöm hogy "hát azt gyerekkorba szokták elkezdeni" már késő stb.. Teljesen elvették a kedvem az egésztől. Ja és a számítógépen is használok zeneszerkeztőt (FL Studiot) már 5 éve, szintén csak kedvtelésből. Mit gondoltok? Tényleg lecsúsztam az egészről?

2020. ápr. 12. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem késő.
2020. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő? Nem késő. Van még kb. 50-60 éved. Annyi nem elég?
2020. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Hetente felteszi itt valaki ezt a kérdést. Hetente el van magyarázva, hogy nem, nem késő, miért lenne már az? Millió ember van, aki felnőttként kezd el valamilyen hangszeren zenélni - akár 25 évesnél jóóóval idősebben.

Komolyan nem értem, miért gondolják tömegével úgy az emberek, hogy ezt a kisgyerekkorból kinőve nem lehet csinálni...

2020. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!