Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tovább a gitározásban?...

Hogyan tovább a gitározásban? Elakadtam.

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy klasszikus gitárt. 8 alap akkordot már tudom fejből, le is tudom fogni. A váltogatás még nem tökéletes de gyakorlom. De utána? Hogy folytassam? Próbáltam az akkordok alapján eljátszani számokat, de nem megy...

2020. ápr. 17. 16:53
1 2 3
 21/21 Mojjo ***** válasza:
72%

Az biztos, hogy rosszul tartod a gitárt. Aminek nem csak annyi a hátránya, hogy begörcsöl az alkarod, de, sokkal nehezebb is rossz kéztartással a húrokon matatni.

Látatlanban lehetetlen megmondani, mit rontassz el. Vagy lőjj pár képet magadról gitározás közben, akkor lehet, hogy tudunk segíteni, vagy nézz kellően sok youtube videót, és nézd meg, hogy is tartják a gitárosok a kezüket játék közben.

2020. ápr. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!