Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül mennyire jó ötlet...

Egyedül mennyire jó ötlet elmenni fesztiválra?

Figyelt kérdés

Kérlek a járványos dolgokat mellőzzük, de lehet úgy alakulna hogy a Strand egy napjára egyedül mennék.

Mennyire “befogadó” a társaság?

Egyedül nem kínos bolyongani meg ülni?

Nem az első fesztiválom, két évig jártam a Soundra, de el sem tudom képzelni, hogy ez így mennyire lenne kivitelezhető.



2020. máj. 1. 02:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nincs ezzel gond, nem karót nyelt emberek fognak körülvenni, hanem laza, felszabadult társaság és ilyen pozitív légkörben természetesen nagyjából mindenki haver és befogadó☺️
2020. máj. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Akárhányon voltam egyedül, nincs ezzel gond, menj nyugodtan. Mondjuk én amúgy se vagyok valami társaságkedvelő :-)
2020. máj. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
De nem lesz semmilyen fesztivál az idén! tegnap este jelentették be, hogy minden fesztivál elmarad! Volt, Sound, Sziget, Campus stb... Szóval nyáron max kirándulni mehetünk, de bulizni nem!
2020. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó bullej volt kis pajtás?
2022. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!