Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Orbán bezáratott minden...

Orbán bezáratott minden fesztivált? Ez igaz? Így teljesen tönkretette egy teljes generáció utolsó nyarát, melyet szabadon tölthetett volna az egyetem előtt!

Figyelt kérdés
Felfoghatatlan. Strandra mehet kétezer ember, dolgozni akár tízezer egy üzembe, mi meg nem élhetünk?

2020. máj. 1. 06:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10: Aug.15.-ig szólnak a korlátozások.
2020. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

Ja bocs. 11es vagyok. Az lemaradt,hogy a Fishing on Ofűről beszélek. Annyit énekeltem már a Ricsárdgír himnuszt,hogy nekem ebből egyértelmű.

De persze nem egy világzenei fesztivál, de én ilyen kis elvont vagyok.

2020. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

10 és 12: Szerintem augusztusra még azok is ki lesznek éhezve a rendezvényekre, akik jelenleg még az otthonmaradás, és a jövő évig tartó korlátozáshosszabbítás mellett ágálnak. Az idő nagy úr.

Amúgy meg, ha el is marad, nyilván opció lesz, hogy meghagyod és jövőre is érvényes.

2020. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

Nem Orbán, hanem az egész világ, és nem most, hanem közel két hónapja.

Amúgy az tenné igazán tönkre a teljes generációt, ha tömegek fertőznék össze egymást, mert egyetlen alkalmat sem bírtak ki egy fesztivál nélkül... Kapj már a fejedhez! Kicsit túltolod ezt a hisztit!

2020. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

15-ös! Látszik is rajtad milyen egészséges a lelked, hogy ezek kimaradtak az életedből.


Lehet így is elengedem ezt a fesztivált. Meglátjuk hogy állnak a dolgok. Majd jövőre himnuszolok.

2020. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
15: Szerintem te menj el lakni valami kolostorba vagy apátságba! De egy lakatlan sziget lehet még jobb.
2020. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%
18: Fú, két hét nem alvás! 14 nap a 365-ből! Azta, borzasztó tragédia!
2020. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15: látszik is milyen megkeseredett vagy ;)
2020. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Mojjo ***** válasza:
58%

És ezek az emberek fognak egyetemre járni...

Hofi örökbecsűje jutott eszembe: "Fiatalság, a jövő záloga. Dögöljek meg, ha kiváltom."

2020. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
Belehalsz, hogy lesz egy olyan nyarad, amelyiken nem iszod le magad a sárga földig? :DDD legalább egészségesebb leszel kicsit.
2020. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!