Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Barabási tényleg szó szerint...

Barabási tényleg szó szerint ezt mondta? "Egy nemzet, ami joggal büszke a tudományokban elért eredményeire, most azt kockáztatja, hogy elpusztítja a motort, ami a következő generáció tudósait képezné"

Figyelt kérdés
vagyis a CEU-t a többi egyetem fölé emeli?

2017. ápr. 2. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Vagy inkább motor alatt szimplán az önálló felsőoktatásra célzott, ahol az állam nem gyárt kénye-kedve szerint törvényeket tetszőlegesen kiválasztott egyetemek ellen?
2017. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Miután az ország és a régió legerősebb egyetemét akarja tönkretenni a Fidesz puszta szemétkedés kedvéért, szerintem megállja a helyét az állítás.
2017. ápr. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon távol áll tőlem az a világnézet, amit a CEU képvisel és nem gondolom, hogy színvonalasabb lenne bármelyik magyar egyetemnél. Jobboldali, keresztény, konzervatív ember vagyok. DE! Botrány, amit most a kormány művel. Szóval, bár utálom, de kiállok a CEU mellett.
2017. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Ezt mondta? Hogy " ...., "ami"....? Komolyan?


Esetleg azért emeli más egyetemek fölé, mert igazából nem is egyetem, nincs alapképzése, hanem inkább egy továbbképző intézetféle. Nem is tudom.


Fölfújta a Ceu a helyzetet, ahelyett, hogy próbálna igazodni. Ha meg nem akar igazodni helyileg, akkor változtasson helyet a nagy méltatlankodás helyett.


A rektornak kell a felhajtás, már Kanadában is csak azt csinált.

Tényleg magyar a felesége?

2017. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!