Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a szebb és jobb énekesnő...

Ki a szebb és jobb énekesnő kettejük közül: Anastacia vagy Dido?

Figyelt kérdés
Korban is közel állnak egymáshoz, nagy népszerűségnek örvendenek, mindkettejüknek van olyan slágere, amit bizonyára azok is ismernek, akiknek más a zenei ízlésük.

2020. máj. 2. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Dido. Mindig is szépnek tartottam. Főleg a White Flag-ben. Anastacia nem a zsánerem,ha női szemmel mondhatom ezt. :) a zenéjüket tekintve is Dido. Bár Anastacia számait is szívesen meghallgatom.
2020. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anastacia a szebb, de Dido munkásságát jobban csípem. Mondjuk egyik sem a kedvencem, de néha meghallgatom 1-2 számukat.
2020. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TR75 ***** válasza:

Hát, hangban szerintem Anastacia köröket ver Didóra.

A külcsín már más tészta, valamikor egyértelműen Anastaciát mondtam volna szebbnek (bár ez ugye egyéni ízlés dolga), de ma már inkább furcsa lett.

2020. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dido. Nem is kérdés!
2020. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!