Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki nektek a legjobb manapság...

Ki nektek a legjobb manapság híres magyar énekes közülük, többi lent?


#zene #Hiro #Rico és Miss Mood #mai trendi slágerek
2020. máj. 6. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Énekesnek egyik se nevezhető. Az autotune nem helyettesíti a hangot.
2020. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
100%

Belehalhattam ezekbe, amit linkeltél. A legtöbb az talán 10 másodperc lehetett, ameddig bírtam egy számot - sorry, de nekem ezek szörnyűek.

Viszont, legalábbis így csak bele-belelesve a produkciókba, énekest nem találtam köztük egyet sem. Vagy valami rapféleséget nyomattak, vagy brutál autotune-olt erőlködés ment.

2020. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezek közül lehet választani, akkor az amelyik éppen kussban van xD
2020. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Kis Grófó.
2020. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a Kis Grófo is jó, az is jól énekel, de nem baj, ha nem ezeket kedveli mindenki, nem polgárpukkasztásból tettem ide a kérdést és a belinkelt vidiket. Csak kíváncsiságból. Az autotune meg: hiába is autotune egy szám, ha tetszik nekem, akkor autotuneolva is tetszik, és biztos, ami legtöbb esetben tuti a hangjuk nem lenne rossz AT nélkül se, csak talán-talán-talán nem lenne annyira különleges és érdekes. HRflow-nak pl bele lehet hallgatni eredeti hangjába, hogy milyen AT nélkül. De most sajnos sehogyse találom, pedig márciusba még fent volt a google-n, de levette valaki, pedig igeeeen jóóóóó voooolt úúúgy iis.


Na köszi szépen a szuperjó komikat, mindenki hasznosan és cukin válaszolt

2020. máj. 7. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Igazábol Lil G nem énekes, hanem rapper. A zenéit szeretem, meg mint személyiség is, nagyon pozitív ember.


Tiah sem énekes, hanme rapper. Igazából nem hallgatom, mert az zenei nem az en stilusomat kepviselik. O is rendivul pozitiv, mitivalo szemelyiseg.


Nemazalány nálam egy idoben kedvenc volt, de ez a trash vonala nem az en stilusom. Inkabb az akusztikus, #notrash zeneit szeretem. Szemelyisegileg nem tudok rola mit mondani, hogyha nincsen kit oltania, egész rendes.


Giajjennot es Hirot, vagyis az Ak26 formaciot szeretem, a Getto Platina albumot szoktam toluk hallgatni, meg esetleg Bonnie&Clyde stb. Solot nem igazan szoktam toluk hallgatni.


Rico es Miss Mood albumja, a Vihar nekem megvan, és nagyon szeretem is. Ricot soloban is szoktam hallgatni, nagyon szeretem mindkettőjüket.


Missh nálam most a kedvenc, foleg a lassubb, depisebb, szomorubb hangulatu dalai. Nagyon jo lett volna egy Karolaval kozos szam, csak sajnos a sors nem igy hozta ossze a dolgokat. Neki hallgatom 2013-as, 2015-os szamait. Az Álmom, a Próbálkozok, a 60 nap, és a Merci albumjait ismerem, az osszes nagyon jo, nagyon szeretem oket.


Mr. Busta egy-ket szamat nagyon szeretem, pl a Karolaval es a C2Sh-val kozoseket. Lehet azert, mert nem hallgatom, de nem tudok rola mit mondani.


Karola nalam most a masik top, csodas hangja van, es egy gyonyoru lany. Eloszor tole a Suttyot hallottam a Nemazalannyal, a tobbi trashhoz kepest az meg egy jo szam. Ezek utan ket solojat ismertem meg, nagyon szepek es hangulatosak. A Mr. Bustaval kozos szamai is jok, szoktam oket hallgatni. Featelt meg Dmiennel es Ryannel is. Ezek utan kijott az Így kell című száma, aminek a klippjébe üzenet lett fűzve. Nagyon ugyes enekes, hallatszik benne, hogy tudja iranyita a hangjat, szakszerűen játszik vele. Kedves, ugyes, aranyos, tehetseges lany.


HRflow-nak csak a Misshel kozos, meg talan egy-ket solo szama(i)t hallottam. Bem tudok rola eppen ezert velemenyt alkotni.


Rajmundot nem igazan szeretem, de a Pillango cimu szama jo lett. A szemelyisege nem szimpi.


Raulnak egyedul a Lil G-vel kozos es a 60 nap albumrol a Misshel kozos szamat hallottam, nem rossz, de nem kedvenc.


Ábrahámnak nagyon jo hangja van, de egyedul a Misshel kozos szamat hallottam, meg egy olyan telefonos felvetelt, amiben a Missh zongorazik, az Abraham meg enekel. A hangja auto tune nelkul is jo.


Remelem a valaszom kielegito volt. (Helyesirasi hibakert elnezest)


Szia!

2020. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó jól leírtál mindent: Mostmár én is elárulom mközülük kit szeretek legjobban: Az az ember férfi, elég magasnak tűnik, az az embeeeeer.....Missh! A kedvence a csávó Missh the best!!!!!! #Misshmusic a koporsómig a halálomig imádom a palit!!!!
2020. júl. 9. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem eggyik se jó. Ikáb az Unfield csinál jó zenét.
2020. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!