Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy jobban...

Miért van az, hogy jobban élvezem hallgatni azt ahogy más játszik egy hangszeren (amin én is játszok), mint ahogy én játszok rajta?

Figyelt kérdés
Dobolok, és még régen mielőtt elkezdtem az fogott meg benne, hogy milyen nagy és erős hangja van. Viszont sajnos mikor én játszok rajta, ebből sokat elvesz a hallásvédelem illetve az akusztika (közelről valamiért halkabbnak tűnik, mint más szemszögéből messzebbről, fura de ez van). Ezért inkább csak a játékérzetet élvezem, de a hangzás nem az igazi közben. Viszont koncerten nagyon élvezem hallgatni, ahogy más dobol. Más is van így ezzel?

2020. máj. 8. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a gitárral vagyok úgy, hogy nagyon szeretek játszani, viszont az igazi még is csak úgy, amikor rendes hangerőn nagy hangszórójon szólal meg.

Dobnál meg a hallásvédelem meg minden ilyen rontja a hangzást sajnos

2020. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!