Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne "leszoktatni"...

Hogyan lehetne "leszoktatni" erről a Spotifyt?

Figyelt kérdés

Spotify-on időnként végig szoktam hallgatni a Weekly Discover (E heti kaland) lejátszási listát, amit ugye ELVILEG a zenehallgatási szokásaim alapján állít össze nekem a szoftver.

De a helyzet az, hogy a Spotify valamiért azt gondolja, hogy én szeretem az orosz és német nyelvű dalokat. Ez nincs így, a többszáz dalos saját listáimon összesen talán 4 német nyelvű dal van, azokat sem hallgatom sűrűn. Orosz, vagy bármilyen másik szláv nyelvű egy sincs, soha nem is hallgattam.


Hogy lehetne ettől megszabadulni? Szisztematikusak "nemtetszik"elem az előadókat, úgyhogy elvileg tőlük többet nem hoz a következő összeállításba, de hát erre nem alapozhatok, hogy előbb-utóbb elfogynak ezen nyelvű előadók:D



#német #nyelv #orosz #Spotify #e heti kaland #weekly discovery
2020. máj. 20. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket a listákat nem nagyon lehet ilyen téren befolyásolni, én úgy tudom
2020. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de engem is érdekelne

Bár nekem a nyelv stimmel (ami nálam oroszt, finnt és angolt jelent), a stílus viszont nem. :D Folyamatosan popot és rapet rak bele, közben én (minimum) 95%-ban rockot/metált hallgatok. (rapet még életemben nem hallgattam önszántamból, popot is csak ritkán)

Szóval furcsa az az e heti kaland. XD

2020. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!