Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a hangomat, jól megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiskoromban nagyon szerettem énekelni, de az iskola alatt megutáltam, azt hittem, hogy rossz a hangom. Fél éve kötelező volt énekelnem az osztályom egyik darabjában és elkezdték mondani, hogy milyen jó volt stb. Azóta itthon énekelgetek, de a magasabb hangokat sokáig nem tudom kitartani. Azt szeretném tudni, hogy hogyan tudnám itthon fejleszteni az ének tudásomat, egyedül,mert a szüleim nem szeretnének énketanárt fizetni, meg DVD-ket és CD-ket sem. Van esetleg valami jó oktatóvideó fent a youtubon?

16l



2020. máj. 24. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem megy, mert egyrészt máshogy hallod magad, mint ahogy kívülről hallatszik, másrészt szakértelem szükséges hozzá. Tanár kell, még pedig jó tanár. A zeneiskola nem olyan drága, magánének a szak neve, ami neked kell.
2020. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!