Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Multiinstrumentalisák! Hogyan...

Multiinstrumentalisák! Hogyan érdemes párhuzamosan több hangszeren tanulni?

Figyelt kérdés

Dobos vagyok, de érdekel még legalább 2 hangszer. A basszusgitár és a billentyűk ( nem a számítógépé 🙂).

Nektek milyen gyakorlási metódis vált be?



2020. máj. 28. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyire komolyan?
2020. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sorban tanultam. Amikor az egyiken könnyedén játszottam, belekezdtem egy másikba is. Szerintem teljesen egyszerre nem érdemes, mert az egyik mindenképpen háttérbeszorul. Onnantól meg ugyan úgy, mint alaoesetben
2020. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A dob minden hangszerhez nagyon nagy plusz lesz. Különösen a basszusgitárhoz, én ott folytatnám. Nyilván nem tilos közben billentyűsön is megtalálni azt, ami épp basszusgitáron a sláger a gyakorlós időablakban.
2020. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2: Igen, ez is megfordult a fejemben, hogy akkor kezdenék bele a másikba, ha egy alap szinten megy az egyik.

3: Ez viszont zseniális ötletnek tűnik!

Amit elpötyögök basszusgitáron, azt megkeresem billentyűn...

2020. máj. 29. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
A zongora és basszusgitár annyira különböző, hogy szerintem nem biztos, hogy annyira jó ötlet, mert fent áll ez előzőleg leírt probléma másrészt teljesen más gondolkodást igényel a kettő, így ha teljesen egyszerre kezdesz bele, könnyen nehézséget okozhat
2020. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na igen, attól még nem fogok megtanulni zongorázni, csak eligazodnék a billentyűkön.
2020. máj. 29. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az tényleg csak ilyen előremutató játék az elemekkel :)
2020. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!