Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják sokan a magyar...

Miért utálják sokan a magyar Rappet?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy szinte már divat lett fikázni a magyar rappet, mert nincs olyan jó mint a külföldi stb. Pedig a magyar rappnek is van jó oldala (pl:Akkezdetphiai, NKS,Killakikitt) Vagy az újak közül is lehetne említeni pl:Gege,Mulató Aztékok,stb. Értem, hogy az amcsi rapperekhez nem érnek fel a magyar rapperek, de ez nem azt jelenti, hogy a magyar rap szar. Ha csak ilyen Mr.Busta, Missh féle szennyek jutnak el az agyadig, akkor ne ítélkezz az egész szakmáról! Nektek mi a véleményetek erről? Van olyan magyar rapper akit hallgattok?

2020. jún. 3. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meg az egyetlen egy autentikus magyar trap, a P.I.A. https://www.youtube.com/watch?v=aYdfqLABKVg
2021. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én általában nagyon gyengének tartom a magyar rappet. Minden másolnak, nagyon nem eredeti. Kevés a jó előadó ilyen téren.

Anonim MC-nek pl jó a zenéje, és a szöveg is jó. Van mondanivalója, lehet vele azonosulni. És nem káromkodja szét az egészet. Talán szinte egyáltalán nem, de ez most nem biztos. Akik keménykedni akarnak és menőzni, azoknak a zenéiben minden 2. szó egy bzdmeg vagy krva, ilyesmik.

2022. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert a Curtis féle igénytelen rapperekből sok van, emiatt... én se nagyon hallgatok magyar rapet.
2023. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!