Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a velemenyetek Polo G...

Mi a velemenyetek Polo G rapperrol?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Miért hiszitek azt, hogy ez a végeláthatatlan fosáradat bármi közöset mutat azzal, ami hip-hop?
2020. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Velemenyt kertem egy rapperrol nem kioktatast kulturalatlan stilusban :)
2020. jún. 10. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura trash kontextusban kultúrát emlegetned a fos mint jelző hallatán, főleg amikor igaz. Próbálj már a tényleges hip-hop kultúra nagyjaiból szemezgetni, vedd már észre, hogy nem a csontra bekvantizált, háromszólamú, széttorzítózott, autotune-os mumble selejtre szapora bólogatás a műfaj sava-borsa, hanem pont a funk gyökerek és pont az élőzene sampling élőben feldobolt-feljátszott alappal. Ami úgyanúgy fél óra egy zene, csak azok értenek hozzá, azért van meg hamar. És olyan is lesz. Ezeket a minősíthetetlen, képzetlen megúszókat hiába nevezed jónak, ha nem azok, semmilyen vetületben. Embered is kicsit nekiáll hadarni, és már milyen jó. Persze, a tizenéves önjelöltek semmitmondó trapzivatarához képest még jónak is tűnik. Ha lenne mögötted tényleges kulturális háttér, te is ragaszkodnál a jóhoz, összesen annyi a baj, hogy nem ismered a jót, csak eszed, amivel tömnek.
2020. jún. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem flowra a Pop Out és a Go Stupid c. számai tetszenek csak. Amúgy,egy fárasztó nap után én is szivesebben hallgatom trash előadókat. Bulizásra, vagy kikapcsolódásra inkább egy Lil Yachty-t vagy egy Migos-t választok egy 2Pac helyett. Egyszerűen, néha ki kell kapcsolnom és nem a szövegre figyelni, csak a flow és az alap jó legyen. Ilyenkor általában jönnek az emberek Kendrick Lamarral és társaival, hogy inkább őket hallgasd, mert ők az újvonal értelmesebb köre. Megmondom őszintén kb 4-5 Kendrick szám van amit szeretek. A többinél nem jön be a flow.Nem is értem hogy tetszik annyira az embereknek pl a To Pimp A Butterfly c. album, mert szerintem azért túlértékelt a csávó. A baj csak akkor kezdődik, ha valaki azt mondja, hogy a trash előadók egy 2Pac színvonalon vannak.Az ebben való felháborodásban teljesen egyet értek, ég és föld a kettő. De ha neked tetszik Polo G, hallgasd nyugodtan. Nem kell mások véleményére adni. Nekem is van amikor hányni tudnék az igénytelen zenétől, de van amikor beérem ezzel is... Meghát valószínű, ha 2Pac vagy Biggie élne, ők is trappet nyomnának. Pont, mint Eminem, 50 Cent manapság. Ma már a Wu-tang clan új zenéje sem érdekel szinte senkit. Nem voltak képesek megújulni, megunták őket az emberek, ilyen egyszerű. A mai hallgatóik kevesen vannak, pedig ők is legendák, asszed egy 2Pac ha mai napig élne és nem újulna meg, nem ez lenne a sorsa? Dehogynem! Meg a trap csak itthon akkora újdonság. Kint már vagy 15 éve nyomják. Egy Gucci Mane, Three 6 Maffia, Ludacris, T.I. már mind trap. De ne is menjünk olyan messze, itt van pl A$AP Rocky, aki már egy 8-9 éve minimum pályán van és ő biztosan trap. De azt is észreveszem, hogy az egész trap műfajt mocskolják a Soundcloud rapperek miatt, akik ugyanúgy trappet gyártanak, csak már abban is az újabbat. Hallgass amit akarsz!
2020. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a te véleményed ez, de ha egyáltalán nem vesszük figyelembe a szövegeket, akkor is egy Yachtynál vagy Migosnál vannak jóval igényesebb előadók.


Nem tudom hogy jött ide Kendrick de ebben a kontextusban pláne beírni hogy a TPAB túlértékelt... Lehet hogy csak nem figyelsz eléggé, az az album például olyan hogy minden hallgatással erősen jobb lesz. A mainstreamet nézve egy teljesen friss megközelítése a hip hopnak, és egy elég komplex album, nem annyi az egész mint a legtöbb trap szám hogy van egy alap (amik amúgy eléggé hasonlítanak egymásra) és ennyi.


Alapvetően nekem sincs bajom a trappel. Én is hallgatom, ahogy szinte minden részét a mai hip-hopnak. Lehet hogy a trap a mainstream irányzat de közel sem annyira egyértelmű ez a dolog. Kendrick, J.Cole, Joey Badass, lehetne folytatni a mainstreamben is népszerű előadókat akik nem trappet csinálnak.


Ja és ASAP Rocky nem trap. Cloud rap.

2020. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem voltak képesek megújulni, megunták őket az emberek"


Azért ha erről egy korosztály-eloszlásra pillantanál, látnád, hogy fizetőképesebb sávokból van nekik elég.

2020. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!