Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet belőlem híres zenész?...

Lehet belőlem híres zenész? Hogyan kéne elindulni ezen az úton?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, elég rég óta érdekel a zene. 15 éves korom óta dobolok, idén szeretnék elkezdeni basszusgitározni is. FL Studio-ban szoktam csinálni elektronikus zenéket, viszont inkább a hangszeres zene érdekel. Tervezem azt is, hogy szerzek be MIDI Kontrollereket, stúdiómonitorokat, stúdiófejhallgatót, szoftvereket, hangkártyát stb, hogy legyenek kicsit komolyabb eszközeim.

Szerintetek hogyan kéne elindulnom? Egyedül zenéljek inkább szerintetek, vagy zenekarban lenne érdemesebb?


2020. jún. 12. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan zenét játszanál, akkor alapíts egy bandát, és onnan csak minnél több lehetőséget kell szerezni a fellépésre. Mellé kitanulhatod legalább alap szinten a stúdiózást, jól tud jönni.

Ha pedig az elektromos zene érdekel, akkor dalokat csinálsz, és megpróbálod terjeszteni.

2020. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A következő szuámmottt küldeném kedves Kérdezőnknek, és mindenkinek, aki szereti.

https://www.youtube.com/watch?v=xGDSfv_dOY4

2020. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tanuld az alapokat, közben építs kapcsolatokat és reklámozd magad.

próbáld ki magad egy bandában, aztán meglátod, melyik fekszik jobban, de szerintem ha élő hangszeres zene érdekel, akkor a zenekar lesz a megoldás.

2020. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet bandát alapítani hozzad hasonló fiatalokkal, és mindenképp a YouTubera rakjatok a zenét. Szinten érdemes elbeszélgetni valamilyen zenész ismerőssel ha van ilyen, elmondja a tapasztalatait, hogy hogyan érdemes ezt csinalni.
2020. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!