Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fankadeliről mi a véleményetek?

Fankadeliről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Én a Vegával közös dolgait ismerem leginkább, de azok, meg a netes megnyilvánulásai alapján nekem szimpatikus
2020. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
A zenéi jók. 😊 Az emberről nem tudok konkrétat mondani, nem követem a bejegyzéseit.
2020. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
A hazafias szövegei tetszenek, de egyébként magát a rap műfajt nem tartom sokra.
2020. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Művésznevének eredete: a Funky nevű kecskeméti szórakozóhely, amely fiatalkorának törzshelye volt, és a Deli (=vitéz) szavakból ered (nagymamája deli legénynek hívta kiskorában).Saláta címmel a kecskeméti Gong Rádióban vezetett heti rendszerességgel jelentkező hiphopműsort 2004 végétől. Célja az „egészséges értékrendet képviselő magyar underground hiphop” bemutatása volt. 2009. december 22-én a műsor megszűnt a műsorvezető új, politikai előadás sorozata miatt.
2020. jún. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
nevetségesnek tartom az egész turbómagyar rap dolgot amit művel
2020. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem Magyarországon két komoly RAP-er van. Fankadeli, és Sub Bass Monster. Ők letettek már valamit az asztalra, és Fankadeli tényleg nagyon jó, komoly mondanivalója van. Nem szeretem minden dalát, de azért a nagy részét szeretem, és szoktam is idézni néha, amikor témába vágó beszélgetés van.
2020. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy szánalmas gyökér.
2022. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!