Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt ajánlanátok 100-120 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés

Csak új hangszer érdekelne. Elvárásaim: hangszedők tekintetében H-H, vagy H-S-H, legalább egy sima vintage tremolo, superstrat forma.

Jelenleg superstrat gitárom van, de lehet kipróbálnék egy Les Paul formát, tremolo nélkül is, ha van ebben az árkategóriában tűrhető darab.

Rock zenét játszanék főleg.



2020. jún. 14. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a Les Paul formát kipróbálnád, akkor a Vintage v100 egész jó döntés lehet.
2020. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Állítsd be a limited és nézegess. Ami megtetszik és nevevan dolog, vedd meg. Tehát ilyen vorson meg jayturser, herlibenton nem játszik.


Megjegyzem, hogy Vintage már nem nagyon kapható ezért a pénzért.

Én azt javasolnám, hogy nézz pár videót Yamaha Pacifica barátunkról.

Mondjuk Ő nyakban nem humbi, de miért is kell neked az?

2020. jún. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vintage v100 elvileg tűrhető, arról már sok jót olvastam. Yamaha szintén képben van. Lehet csak beképzelem, de a nyaki humbi nekem nagyon tetszik hangzásban.

Az baj ha veszek egy floyd rose kopival ellátott gitárt? Max vibrato menne rajta. Attól csak nem kéne nagyon elhangolódnia.

2020. jún. 15. 19:29
 4/7 Mojjo ***** válasza:

Ebben az árkategóriában a Floyd Rose kopi még viccnek is rossz.

A V100 nem csak tűrhető, hanem messzemenőleg a legjobb Les Paul az árában - még így is, hogy feljebb ment az ára.

2020. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mojjo ***** válasza:
@2: A Harley Benton gitárok mostanában igencsak jók már az árukhoz mérten, nagyon nem Vorson kategória.
2020. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jackson js32t Kelly vagy dinky
2020. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Floyd Rose gitárt 1,5 éve fél millió forintért vettem, és még abban is csak Floyd Rose 1000 volt, nem original, természetesen időközben cserélve lett. A gitárba alapból beleszerettem, ezért esett erre a választásom, KH-WZ egyébként.
2020. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!