Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik ilyen program/weboldal?

Létezik ilyen program/weboldal?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint a google fordítós szövegfelolvasó, csak zeneibben. Tehát pl. beírok neki egy dalszöveget, kiválasztok egy hangot és ő elénekli valami nagyon alap módon. Nem kell, hogy énekeseket megszégyenítő módon dalolásszon(alakítani úgyis tudom a gépen), csak ne legyen annyira robotikus mint a google felolvasója (azzal is meg lehetne oldani, de nincs annyi türelmem és képzettségem hozzá, hogy énekessé varázsoljam). Egy saját projekthez szeretnék rövidebb dallamokat csinálni és ahhoz kéne valami ének féleség. Ismerősök nem vállalják, az én énekhangom meg bárhang :D

2020. jún. 15. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ének "szimulátor", de elég gagyi. Egy zeneszerző küldött így egy saját számot, amit a páromnak szánt (ő énekes), de valami borzalom volt. Nem a szám, az még elment volna, hanem a gépi éneksáv. Végül nem lett a projektből semmi, de a lényeg, hogy ilyenekkel ne próbálkozz, mert ennél még egy abszolút kezdő énekes is jobbat tud.
2020. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a Yamaha már fejlesztett egy mesterséges intelligenciát, ami képes tökéletes emberiességgel énekelni, de kétlem, hogy elérhető lenne bárki számára.
2020. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!