Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek milyen véleménye van a...

Kinek milyen véleménye van a Rockerkről? És miért pont az a véleményed? (Én magam is Rocker vagyok)

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös. Rocker apával nőttem fel,avagy rock/metál zenével nőttem fel.

Nagyon tetszik a stílusuk és azt bírom,hogy a legtöbb rocker amúgy full gyerek belül a kemény kinézete és zenei ízlése ellenére.

Olyan sokat nem tudok erről a hobbiról és szenvedélyről,de minden rocker embert akit ismerek azt tudom,hogy mennyire lojálisak ehezz az “életstílushoz” (mert már szinte lehet annak nevezni).

2020. jún. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

EQ fejlesztő a rock és főleg a metal zene, mert őszintén megélik és nem félnek az érzelmektől.

Ezért van, hogy sokan lelki erőt tudnak meríteni belőle és magukénak érzik, amikor tamogatásra van szükségük.

2020. jún. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom velük. Soha nem a zenei stílus döntötte el, hogy ki a jó arc, és ki a f*sz.

Én is kedvelek egyébként jó pár rockzenekart, bár az öltözködésemmel nem mutatom.

2020. jún. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom velük. Sőt! Ez és a metál a kedvenc műfajom és nekem is van jó néhány kedvenc együttesem és előadóm.
2020. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem 12 évesen egy Pokolgép pólós ember lopott meg. Ruhám, pénzem, walkmanem vitte el. Ez akkora trauma volt, hogy

Azóta is rosszul vagyok a pokolgépes pólótol.


Ezt az esetet leszámítva csak támogatást kaptam a metál, rock és punk társaságtól, ráadásul őszinte és felbecsülhetetlen támogatást.

2020. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zenei ízlés alapján szoktam megítélni az embereket.
2020. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jóbérzés volt végig olvasni a válaszotokat. Azt hittem hogy majd nagyon sok utálkozó mondatokat fogok olvasni, de nem. ☺👏
2020. jún. 17. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok.

Én a rockzenén keresztül szerettem meg a zenét. Például a P.Mobil volt középiskolában a kedvencem, az ő dalaik adták az ötletet, hogy tanuljak meg hangszeren játszani. De gyerekkori jóbarátommal mindenféle koncertre mentünk. Pokolgép, Ossian rengeteg előadót tudnék sorolni.


A rockerekkel viszont már van bajom, ahogy telnek az évek, egyre inkább. Mármint a közönségükkel. Sok embert ma már csak sajnálok vagy lenézek, akik korábban amolyan jófejnek tűntek, és hasonlítani akartam rájuk valamennyire.


Ugyanis azt látom, hogy a rockerek között sok a tróger. Már eleve azzal sem tudok kibékülni, amikor valaki tele van tetotálással, piercinggel és sokféle kiegészítővel úgy, hogy a rockzene csak a hobbija, nem a megélhetése. Annyira látszik ez az erőltetett kompenzálás, hogy taszító számomra. Mert oké, szombat este ez egy koncerthez illeszkedik. De belegondolok: mit dolgoznak ezek? Mit csinálnak a hét többi részén? Ez az életük, hogy hétvégén rockerkedjenek a koncerteken?


Rengeteg rocker amolyan életképtelen, reményvesztett vagy egyszerűen csak idióta. Megy a nagyzolás, valójában azonban semmit nem értek el és nem is fognak. Nem egy olyat ismerek, aki már 40 felé jár, soha nem volt felesége, élettársa, gyereke. Vagy örökölt lakásban lakik, vagy az anyjával.

Sok az alkoholista, a láncdohányos, az igénytelen, akik egyszerűen irritálnak.


Összegezve azt kell mondjam, hogy a rockzene jelenlegi megítéléséért vastagon felelősek a rockzene képviselőik. Pedig imádom a rockzenét.


Mondok pozitív példát: Tóth Attila - Pokolgép. Normális személyiség, normális életmód, kulturált stílus. Természetesen tetovált, kigyúrt stb. de úgy rendben van az egész fickó. Már eleve a tény, hogy valaki színházi szerepekben is dolgozik a rockzene mellett, számomra elárulja, hogy intelligens figura.


Na én az ilyen rockereket szeretem.

2020. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!